Четвер, 20 Січня, 2022
додому Львів Лебеді зі Стрийського парку переїдуть в нову домівку

Лебеді зі Стрийського парку переїдуть в нову домівку

Для шести лебедів зі Стрийського парку шукають нові домівки. Їх готові передати безкоштовно на інші стави чи озера за умови, що за птахами належно доглядатимуть. Про це пише VGORODE.

Як повідомила керівниця управління екології та природних ресурсів Львівської міськради Олександра Сладкова, умови для лебедів в Стрийському парку стали настільки добрі, що всім, хто там живе, вже стало замало місця.

«Тож маємо 6 білих лебедів різної статі – 3 молодих і 3 дорослих. Пари ще ніхто не сформував. Пір’я на крилах підрізане. Привчені до поїдання риби. Бажано брати на одну водойму по 2 птаха», – написала Олександра Сладкова.

лебеді

За словами керівниці, лебедям потрібна велика водойма площею від 2 гектарів. А для того, щоб утворилась пара, птахів потрібно поселити у водойму від 5 гектарів. Лебідь, що утворив пару, стає дуже агресивний в захисті своєї території і витісняє інших птахів. Може навіть нападати на людину, якщо йому щось не сподобалося.

Птахів віддадуть безкоштовно, але з умовою належного догляду та гуманного самовивозу.

озеро

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/sobytyia/a1124037-zamalo-mistsja-lebedjam-zi-strijskoho-parku-shukajut-novu-domivku

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments