Вівторок, 26 Жовтня, 2021
додому Життя Куди звертатись львів'янам аби поскаржитись на паліїв трави?

Куди звертатись львів’янам аби поскаржитись на паліїв трави?

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Холод розповів, куди скаржитися львів’янам і мешканцям області на паліїв трави. І скільки штрафу доведеться заплатити порушникам.

За його словами, нині на Львівщині горять десятки гектарів полів, а протоколів – одиниці. Так, на Бродівщині виникла масштабна пожежа у лісі, яку гасили понад 8 годин. А у Скнилові через паліїв загорілася газова труба і більше тисячі людей залишилися без газу. Винуватців досі шукають.

ХТО МАЄ СКЛАДАТИ ПРОТОКОЛИ ПРО ПІДПАЛ?

Як розповів директор департаменту екології на природних ресурсів Руслан Гречаник, поки що складати протокол про підпал мають право лише представники Держекоінспекції, громадські інспектори, спеціально створені рейдові бригади мисливців та адмінкомісії органів місцевого самоврядування. І, звісно ж, поліцейські.

РОЗМІР ШТРАФУ?

Холод наголосив, хоча штраф безпосередньо за підпал трави невеликий – від 170 гривень, та є низка законів, які дозволяють притягнути до відповідальності і паліїв, і власників полів.

КУДИ СКАРЖИТИСЯ НА ПАЛІЇВ?

Державна екоінспекція у Львівській області: 032 38 73 70, [email protected] Заступник начальника держекоінспекції Василь Стрищак, (0677751055)

Головне управління Держгеокадастру у Львівській області – 032 2368800, [email protected]

“Гаряча лінія” Львівської області -112.

Нагадаємо, Верховна Рада суттєво збільшила штрафи за спалювання сухої трави.

На основі: lviv.vgorode.ua

Most Popular

Recent Comments