Вівторок, 5 Липня, 2022
додому Розваги Колись ти була красива, як богиня?

Колись ти була красива, як богиня?

– А правду кажуть, що колись ти була красива, як богиня?
– Так, – розсміялася стара, і очі її засяяли від спогадів, – Була гарна … Кажуть, навіть дуже. Відганяла шанувальників, як настирливих мух. А ще була добра і розумна, і щедра, і вірна…
– Що ж тоді твій чоловік від тебе пішов до іншої? Невже вона була краще за тебе?
– Краще, гірше? Хіба це так важливо, дитинко? Просто у неї було те, чого у мене ніколи не було і бути не могло.
– Що ж це таке?
– Він належав їй, розумієш? А вона йому. Вони були так створені Богом. Відразу разом. Одночасно. Таке буває. Навіть не в цьому житті, а колись дуже давно ще тисячі років тому вони впізнали один в одному самих себе. Це найсильніше з усіх притягнень. Ніщо на світі не може стати на шляху у цього, ні краса, ні влада, ні слава, ні багатство. Тут навіть смерть безсила. Померши, вони народжуються знову, щоб шукати й знайти один одного, і бути разом, поки знову не перестануть битися їхні серця. Це така вічна гра. Ніхто не знає, де у неї початок, і де кінець. У неї грають наосліп, плутаються, помиляються, божеволіють. Але раптом, зустріч трапляється, впізнавання відбувається, і все минуле, всі перешкоди у них на шляху розвіюються, як дим.
– Ти ніби-то знаєш, про що говориш? Може й у тебе він був? Той самий, який твій і назавжди єдиний?
– Був. Але в цьому житті я його не знайшла.

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Люди часто прагнуть вийти сухими з води…

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments