П’ятниця, 14 Травня, 2021
додому Львівщина Коли запрацюють санаторії у Трускавці? | Точні дати

Коли запрацюють санаторії у Трускавці? | Точні дати

Поки не буде відновлене залізничне й автобусне сполучення курорт не зможе повноцінно працювати.

Санаторії Трускавця зможуть повноцінно запрацювати не раніше липня. Такий невтішний прогноз озвучили 14 травня  під час засідання бюджетної комісії Трускавецької міської ради керівники санаторних закладів Андрій Остапчук та Юрій Яворський.

Як зазначається, депутати переконані, що червень буде провальним щодо відвідуваності відпочивальниками Трускавця. Керівники санаторіїв «Шахтар» і «Кришталевий палац» мають слабку надію, що, можливо, в липні санаторно-оздоровчі заклади спробують запрацювати на мінімальний прибуток.

Вони переконані, що поки не буде відновлене залізничне й автобусне сполучення курорт не зможе повноцінно працювати. Адже власним автотранспортом приїде не більше 10-15% гостей. Не слід очікувати цього року і іноземців, які торік склали 30% від кількості відпочивальників Трускавця.

Нині триває реконструкція площі перед бюветом мінеральних вод Трускавця. За словами Андрія Тарнавського, начальника підприємства «Трускавецькі лікувальні води», бювет готовий відкрити двері для відвідувачів, які тільки запрацюють санаторії. Тобто таке рішення залежатиме від наповнюваності Трускавця відпочивальниками.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://lvnews.org.ua/post/view/1589641785-stalo-vidomo-koli-zapracyuyut-sanatorii-u-truskavci

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments