Субота, 21 Травня, 2022
додому Львів Коли в Україні поїде громадський транспорт?

Коли в Україні поїде громадський транспорт?

Кабінет міністрів України сьогодні планує продовжити карантин в Україні щонайменше до 11 травня. Разом з тим, tvoemisto.tv повідомляє, що прем’єр Денис Шмигаль зазначив, уряд планує пом’якшити умови обов’язкової обсервації. Він також не виключив часткове зняття обмежень ще в кількох сферах, проте не назвав, в яких саме.

Він додав, що відкриття кордону України можливе за умови спокійної ситуації в країні та відкритих кордонів сусідніх країн.

Шмигаль також повідомив, що у рамках плану по виходу з карантину розробляється поетапний запуск громадського транспорту. Спочатку поїде міський транспорт, але це точно не буде до 11 травня. Наступним етапом буде запуск міжміського, а потім – міжобласного сполучення. «Напевно, в самому кінці будемо розглядати відновлення авіаперевезень чи глобальних залізничних перевезень», – сказав він.

У свою чергу, міністр інфраструктури Владислав Криклій вважає, що через карантинні обмеження щодо транспорту планувати відпочинок краще вже на другу половину літа. Міністр дав зрозуміти, що першими після карантину запрацюють приміські електрички.

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що уряд може нині дозволити прогулянки в парках та відновити роботу музеїв та бібліотек.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: http://tvoemisto.tv/news/prodovzhennya_karantynu_ta_koly_poide_transport_v_ukraini_golovne_za_nich_i_mynulu_dobu_108753.html

 

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments