Вівторок, 24 Травня, 2022
додому Львів Кількість жінок і новобудов у Львові плавно зростає | Цікава статистика

Кількість жінок і новобудов у Львові плавно зростає | Цікава статистика

Львівські статистики розповіли про новобудови, зарплату і народжуваність у місті Лева. А також про кількість населення, середній вік і те, скільки чоловіків припадає на 1000 жінок. Пише lviv.vgorode.ua

У Львові на 1 січня 2020 року проживало 756 тис. осіб, або 30% населення області. Середній вік населення – 41 рік. Жінок у місті налічується більше ніж чоловіків – 53%, у розрахунку на 1000 жінок припадає 870 чоловіків. Близько третини населення (30%) – молодь у віці 20-39 років.

lviv u tsyfrakh

Львів – культурна столиця України. Тут діють 13 музеїв, 8 театрів, 49 бібліотек, 7 концертних організацій.

«Серед обласних центрів України Львів займає 2 місце за кількістю студентів закладів вищої освіти, а також за обсягом прийнятого в експлуатацію житла на 1000 населення, 5 місце – за кількістю підприємств-юридичних осіб на 10 тис. населення, 7 місце – за рівнем середньомісячної заробітної плати штатних працівників, 8-9 місце – за рівнем народжуваності», – йдеться у повідомленні статистиків.

Lviv

Нагадаємо, у  Львові стрімко зменшилася кількість одружень. Упродовж січня–червня 2020 року у місті Лева зареєстровано лише 1852 шлюбів, що на 41,8% менше, ніж за аналогічний період 2019 року.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Принеси порожню пляшку і отримай нагороду! | У Львові з’являться фандомати

Джерело!

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments