Субота, 27 Лютого, 2021
додому Україна Хто з українців отримає зарплату 17 тисяч гривень? | Батяр

Хто з українців отримає зарплату 17 тисяч гривень? | Батяр

Декілька тижнів назад українців сколихнула новина про брак коштів у бюджеті та можливість залишитись без пенсії у майбутньому. Попри ці ствердження, максимальна пенсія в Україні становить 17 тисяч гривень.

Отримати максимальну пенсію не так вже і легко. Для цього потрібно мати 35 років стажу та офіційну зарплату в розмірі 53 тисячі гривень.

Через нестабільну політичну систему в Україні щорічно змінюються вимоги до стажу. Таким чином усі кому бракувало 8 років аби вийти на відпочинок у 60 років повинні будуть мати 35 років стажу.

“Щоб не опинитись у пенсійному віці без пенсії, важливо працювати офіційно. Крім того, чим вищою є біла зарплата, тим краще. Якщо ви офіційно працевлаштовані, але на мінімалку, то на гідну пенсію можна не розраховувати”, – йдеться в матеріалі.

Відповідно до Трудового кодексу працівник повинен вимагати у працедавця офіційного працевлаштування з зазначенням повної суми заробітної плати. Така умова дозволить отримати не лише гідну пенсію в старості, а також забезпечить українцю право на декрет, відпустку та навіть субсидію.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Не зарплатою єдиною | Уже скоро уряд збільшить мінімальну пенсію

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Шукайте своїх людей | Потрібно тільки підняти голову

Шукайте людей пристрасних, сильних, щасливих ... Вони як зірки, поки голову не піднімеш - не побачиш. А коли потонеш очима в зоряному молоці -...

Притча про вічні пошуки і його наслідки

Багато років тому існувала величезна бібліотека. У ній були зібрані всі знання і таємниці світу. Але ось одного разу з волі випадку бібліотека згоріла....

Страх ще нікому і нічим не допоміг | Батяр

Одного разу перестаєш боятися холоду. Будь-якого холоду. Просто вдягаєшся тепліше, і живеш далі. І тебе стає неможливо зрадити, образити, заподіяти біль. Все це трапляється, коли ти...

Речі, яким обов’язково потрібно навчити свого сина

Так вже склалося, що практичні життєві навички й корисний досвід у багатьох сім'ях передаються не від батька до сина, а шляхом набивання своїх власних...

Recent Comments