Середа, 6 Липня, 2022
додому Розваги Хто ти? Хто я? | Дайте собі відповідь

Хто ти? Хто я? | Дайте собі відповідь

ХТО Я?

Ти – набагато більше того, що ти сам про себе думаєш, бачиш і відчуваєш: ти – промінь любові, єдине бажання якого – світити. Але ти забув про це, і твоєму променю любові заважають твої помилкові переконання про тебе самого.

Ти – божественна істота, яка бажає жити в любові! Для того, щоб навчитися думати, бачити й відчувати цю правду про себе, ти повинен позбутися понять «добре» і «погано», неусвідомлених несприятливих для тебе вірувань і переконань, які ти придбав, коли зростав.

Також, ти повинен навчитися дозволяти поводитися твоєму внутрішньому Богу, який точно знає, що добре і що погано для тебе. Неприємні емоції, тривоги, хвороби, нещасні випадки й т.д. нагадають тобі, що ти забув твого внутрішнього Бога, який просить всього лише любові до себе і гармонії. Навпаки, навіть якщо ти втратив, або якщо ти вирішив не слухати те, що Він тобі говорить, Він завжди поруч! Він дозволяє тобі думати, говорити або діяти на твій розсуд. Він спостерігає за тобою і дозволяє тобі засвоїти свій власний досвід, який ми часто називаємо «помилками». Він поважає твій вибір з любові до тебе. Він очікує, що ти вирішиш припинити отримувати неприємний досвід, переходячи до дії.

pytannya

Перше, що ти повинен зробити, щоб прийти до свого внутрішнього Бога – прийняти себе таким, який ти є. Також, ти прийдеш до цього, відчувши й усвідомивши, що ти особлива людина, яка може все, що заслуговує на все, що є прекрасного на землі, і не менше! Ти – унікальна і дивовижна людина!

Хто ти?

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Шукайте відповіді власноруч | В кожного свій шлях

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments