Вівторок, 21 Вересня, 2021
додому Життя Хто став переможцем конкурсу "Автомобіль року - 2016" у світі?

Хто став переможцем конкурсу “Автомобіль року – 2016” у світі?

Ці автомобілі заслуговують на перемогу?

Результати Нью-Йоркського автошоу здивували всіх без винятку. Абсолютним переможцем і Світовим Автомобілем Року став Mazda MX-5 Miata. Японський спортивний автомобіль боровся за перемогу з такими конкурентами, як Mercedes-Benz GLC-класу і Audi A4. Mazda МХ-5 не тільки виграв звання кращого автомобіля планети, але і отримав нагороду за кращий дизайн. Судді високо оцінили Miata за його невелику вагу та швидкість їзди. Іншими автомобілями в змаганні були Subaru Levorg, Skoda Superb і Renault Kadjar, які ми не отримуємо з США.

автомобіль конкурсу всесвітній автомобіль року

Спортивним Автомобілем Року став Audi R8 Сoupe, що здобув верх над Mercedes-Benz C63 AMG і Honda Civic Type R. Судді високо оцінили дизайн цих авто і їхню схожість до гоночного варіанту. Найважчим випробуванням для журі був вибір Всесвітнього Автомобіля Року Класу Люкс, так як всі три автомобілі отримали світове визнання. Зрештою, BMW 7-ї серії витіснив Volvo XC90 і Audi Q7, судді хвалили його технічні аспекти, а також динаміку водіння.

переможець конкурсу Світовий автомобіль року

Автомобіль на паливних елементах Toyota Mirai виграв змагання у номінації Зелений Автомобіль Року, обійшовши Chevrolet Volt і Toyota Prius. Його визнали найекологічнішим порівняно з іншими автомобілями.

Перемогу в останній номінації – Автомобільний Дизайн Року, також здобув автомобіль Mazda MX-5 Miata, виділившись серед Jaguar XE і Mazda CX-3. Цей спортивний автомобіль отримав аж дві нагороди, що і служить доказом абсолютної першості Miata.

561101 - копия

561102 - копия

561103 - копия

561104 - копия

561106

автомобілі конкурсу автомобіль року

Джерело

Most Popular

Recent Comments