Середа, 22 Вересня, 2021
додому Відео Kарантинний хіт | Львівські бізнесмени записали пісню

Kарантинний хіт | Львівські бізнесмени записали пісню

Бізнесмени Львова заспівали про карантин. Зворушливе відео про життя в самоізоляції, розваги, лайфхаки і надії на майбутнє відомих львів’ян опублікували у Уoutube.

За даними lviv.vgorode.ua, відеокліпі про карантин у Львові через СOVID-19 заспівали такі відомі львівські бізнесмени, як: Марк Зархін, Сергій Сакаль, Олена та Ярослав Заблоцькі, Олександр Бережанський, Мирон Кіндій, Мирослава Дрогомирецька, Ростислав і Олена Вовки, Софія Опацька, Тарас Кицмей, Андрій Худо, Вардкес Арзуманян та інші.

Уроки вокалу підприємцям давав львівський співак Павло Табаков, який написав слова пісні для кліпу «Карантин у Львові». Зйомки тривали майже тиждень.

Усі учасники проекту переконані: «Наше гостинне місто ще прийме мільйони туристів».

Нагадаємо, що через пандемію коронавірусу святкування Дня міста Львова перенесли на невизначений час. Втім, 3 травня, 764-й день народження міста Лева, був хоч і скромним, проте по-особливому зворушливим. Опубліковані фото. Додамо, що у зв’язку з карантином, офіційно День міста Львова 2020 планують відзначити на початку осені.

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/dosuh_y_eda/a1114953-ne-vizme-nas-zhodna-zaraza-lvivski-biznesmeni-zaspivali-pro-karantin-

 

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments