П’ятниця, 21 Січня, 2022
додому Життя «Карантин до 22 травня – не кінцева дата. Будемо продовжувати» – Шмигаль

«Карантин до 22 травня – не кінцева дата. Будемо продовжувати» – Шмигаль

Пік захворюваності на коронавірус в Україні буде пройдено, якщо кількість одужалих за добу перевищуватиме або дорівнюватиме кількості захворілих.

Як повідомляє zaxid.net карантин в Україні, запроваджений через пандемію коронавірусної хвороби Covid-19, офіційно триває до 22 травня, однак його будуть продовжувати й після цієї дати, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Офіційно карантин до 22 травня – це не кінцева дата. Ми будемо продовжувати», – сказав Шмигаль в ефірі «Сніданку з 1+1».

За його словами, Кабмін працює над кожним етапом виходу з карантину.

«Зараз ми на піку захворюваності. Йдемо рівно останніх сім-вісім днів, кількість хворих відсотково не збільшується. Навіть трішки падаємо по кількості відношення захворюваних до тих, хто вже хворіє. Але все ще не мали жодного дня, коли кількість тих, хто одужав, перевищила або була рівною до кількості тих, хто захворів. Це дуже важливий етап переломний, коли ми будемо розуміти, що пройшли пік», – додав прем’єр-міністр.

Нагадаємо, з 11 травня в Україні вперше послабили деякі карантинні обмеження, які діють ще з 12 березня. Однак влада на місцях може залишати в силі деякі з них, з огляду на епідеміологічну ситуацію у конкретному регіоні. Користуючись цією можливістю, влада Львівської й Чернівецької областей відтермінували введення послаблень карантину.

Загалом урядовий план пом’якшення карантину складається з п’ятьох етапів. Перехід до кожного з них відбуватиметься у залежності від того, як складатиметься епідеміологічна ситуація з Covid-19.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://zaxid.net/karantin_v_ukrayini_pislya_22_travnya_skasovuvati_ne_budut_n1502074

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments