Четвер, 9 Грудня, 2021
додому Львів Імператорське дерево квітне у Львові | Краса неземна

Імператорське дерево квітне у Львові | Краса неземна

У Львові заквітло «імператорське дерево» – павловнія. Таку наукову назву рослині з гігантськими фіолетовими «дзвіночками» у 1835 році дали німецькі ботаніки Філіпп Зібольд і Йозеф Цуккаріні, увічнивши у ній ім’я Анни Павлівни (1795–1865) – королеви Нідерландів.

Про початок цвітіння у Львові павловнії повідомив Ботанічний сад Львівського Національного університету імені Івана Франка. Про це пише VGORODE.

квіти

«Вочевидь, завдяки допомозі королеви Зібольду вдалось опублікувати свої книги про культуру і природу Японії, що були одними із «перших ластівок» на шляху відкриття цієї загадкової країни для Старого Світу. Саме з Японії та інших країн Східної та Південно-Східної Азії й походить павловнія. Рослина – надзвичайно декоративна у часі цвітіння, за що японці величають її «імператорським деревом», – йдеться у повідомленні.

цвіт дерева

дерево

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://lviv.vgorode.ua/news/sobytyia/a1116500-vesna-tvorit-diva-u-lvovi-zakvitlo-ridkisne-imperatorske-derevo

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments