Субота, 22 Січня, 2022
додому Життя Ілон Маск пообіцяв найближчим часом встановити чіп в мозок людини

Ілон Маск пообіцяв найближчим часом встановити чіп в мозок людини

Знаменитий підприємець Ілон Маск, який нещодавно став батьком, заявив, що його компанія Neuralink готова найближчим часом впровадити чіп в мозок людини.

Про це він розповів під час подкасту на YouTube-каналі Джо Рогана.

За його словами, протягом року буде завершена робота по створенню імпланту, який дозволить пацієнтам відновити втрачені через пошкодження мозку зір, слух або рухливість кінцівок, повідомляє ukrrain.com.

«В принципі, чіп може виправити все, що не так з мозком», – заявив він, зазначивши, що попереду ще багато роботи в цьому напрямку.

чіпМільярдер пояснив, що імплант встановлюється під кістки черепа, з’єднується з мозком за допомогою електродів і починає виконувати функції людського органа.чіпи

Засновник SpaceX і Tesla Motors Ілон Маск створив Neuralink у 2016 році. Компанія розробляє технологію «нейронного мережива», яка передбачає імплантацію електродів в мозок. Передбачається, що даний метод дозволить лікувати деякі захворювання, в тому числі епілепсію або параліч, а в перспективі люди зможуть завантажувати й викачувати свої думки з комп’ютера.

Нагадаємо, Ілон Маск закликав скасувати карантин в США.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://ukrrain.com/ilon_mask_poobicyav_chipuvati_lyudinu_protyagom_roku.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments