Четвер, 29 Липня, 2021
додому Відео Гурт зі Львова переспівав легендарну "Гуцулку Ксеню" | Відео

Гурт зі Львова переспівав легендарну “Гуцулку Ксеню” | Відео

Давно ніхто не виконував цю пісню так, щоб за лічені дні відео розліталося мережею. Проте є нові герої – гурт Randevu. Лишень послухайте, які живі, насичені голоси. Хочеться слухати і слухати… Кліп знімали у Карпатах.

Після виходу на екрани українського фільму, пісня “Гуцулка Ксеня” стала дуже популярною. Її переспівували безліч разів і безліч артистів у різних інтерпретаціях. Львівський гурт “Рандеву” не став винятком. Артисти навіть відзняли кліп на свою версію “Гуцулки Ксені”. Про це пише редакція Фотографії старого Львова.

Відеоролик справді вийшов чудовим та уже зібрав велике коло поціновувачів народної пісні. Одним із учасників є Rostyslav Turka. Чоловік працює викладачем у Львівському державному університеті фізичної культури. Проте, окрім цього завжди відчував пристрасть до музики, що так само стало професійною діяльністю.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://photo-lviv.in.ua/l-viv-iany-perespivaly-lehendarnu-hutsulku-kseniu-i-tse-varto-pochuty-video/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments