Субота, 21 Травня, 2022
додому Життя Наймоторошніші вебсайти, котрі Ви точно не захочете відвідати!

Наймоторошніші вебсайти, котрі Ви точно не захочете відвідати!

15. White Enamel

Це ігровий сайт не для людей із слабкими нервами, тут Ви знаходитесь у закинутій психічній лікарні, де весь час лунають моторошні звуки. Деякі гравці, за рахунок реалістичності гри, починали сприймати її за реальність, дехто ніби-то переглядав фільм жахів, саме тому гра є небезпечною. Ніколи не грайте у неї!

14. Plane Crash Info

Сайт, який надає доступ до даних про авіакатастрофи: карти, фото, останні слова жертв, аудіозапис, який передає останні хвилини літака у повітрі, накази пілота і момент, коли літак розбивається. Нормальну людину емоційно розбиває така “руйнівна” інформація.

13. Cryptomundo

Цей сайт документує свої натрапляння та спроби вполювати таких створінь, як чупакабри, єті та безліч озерних монстрів та чудовиськ океану. Моторошна сторінка, на якій показують дуже правдоподібні засвідчення існування цих істот в усьому світі.

12. Hashima Island

Сайт, на якому Ви подорожуєте по забутій землі Хашіма: пустинний, моторошний та закинутий острів неподалік від узбережжя Японії, який має містичну історію. У 1959-му році населення острова досягло свого піку і складало 5 259 людей, проте після закриття вугільних шахт у 1974-му усі жителі переселились покинувши острів. На цьому сайті Ви побачите усе: від “сходинок до пекла” до закинутих шахт.

11. Bestgore

Aвтор цього сайту- Марк Марек був ув’язнений, так як вміст сторінки доволі суперечливий та тривожний. Метою є введення відвідувачів сайту у шок відео, які показують процес обезголовлення та розчленування. Ці жорстокі відео, фото, новини із реального життя показують, що краще бути обережним, тому що потім можна пожаліти.

10. Death Map

Cайт показує кожну смерть по всьому світу в який би Ви час не зайшли. Червоні крапочки з’являються у місцях, де тільки що хтось помер, натомість є і зелені крапочки, які показують місця, де хтось народився. Існують також символи, що вказують релігію людини. Ви матимете можливість побачити як регулюється кількість населення для підтримання балансу у світі.

9. Death Date

Цей сайт визначає точну дату смерті тих, хто заходить на нього, якщо Ви бажаєте її взнати Вам потрібно вказати деяку інформацію про себе. Дата буде надана і повторюватиметься, нагадування буде вказувати час, який залишився до того, як прийде смерть. Правдивість дат ще не доказана, але і без того сайт є нездоровим, так як він наштовхує людей на негативні думки про власну смерть.

8. Bongcheon-Dong Ghost

Онлайн комікс, котрий Ви ніколи не знайдете через Google особливо пізно ввечері. Один із найстрашніших веб-коміксів інтернету, хоча текст написаний корейською, зображення надзвичайно промальовані та зрозумілі, тому мовний бар’єр не заважає. Bongcheon- назва збіднілого району у Північній Кореї, Сеулі.

7. The Fifth Nail Exposed

Один із найстрашніших веб-сайтів, базується на історії чоловіка, засудженого за серійне вбивство та сексуальне насильство. Містить файли із справи Джозефа І. Дункана ІІІ-го, який розпочав свою діяльність у 70-их і який досі знаходиться у в’язниці. Досить моторошними є його листи, котрі він пише для свого блогу.Тривожним є і бачення думок і дій небезпечного серійного вбивці.

6. Death Row Information

Цей сайт надає доступ до інформації з “Texas Department of Criminal Justice”, включаючи деталі списку смертників: звіти щодо останніх покараних, їхні останні слова перед карою, також Ви можете спостерігати за  тими, хто очікує на кару, бачити їхні справи. Усе це подано у вигляді календаря із відміченими датами повішання.

5. Joy of Satan

Цей сайт присвячений сатанізму. Заснований у 1966-му році представниками цієї релігії. В основному вони сфокусовані на підлітках та дітях, які цікавляться їхніми віруваннями, походженням, деталями про самого Диявола та навіть тим, як стати одним із сатаністів, приєднатись до пекельної армії. Безперечно, кожен має право вірити у те, що хоче, проте дітям краще утриматись від віри в Диявола.

4. Darwin Time

Сайт, що містить збірку усіх теорій змови, таких як 11 вересня, Гітлер та навіть Woodstock. Сторінка неорганізована і на ній повний безлад, незрозумілі картинки та надписи, усе накладене одне на одне, багато гіперпосилань, які вискакують, і при цьому усі вони робочі. Акаунт цього веб-сайту був заблокований, так як у містив незрозумілі пости.

3. Skyway Bridge

Веб-сайт містить список тих, хто покінчили з собою на 4-му в рейтингу місць, де вчиняють самогубство- Sunshine Skyway Bridge у Флориді. Сторінка показує інформацію про усіх самовбивць, розповідає чому вони це зробили. Також на сайті вказана історія цього місця, що привела його до такої популярності.

2. A Columbine Site

Містить документацію щодо трагічної перестрілки, яка відбулась 20-го квітня 1999-го року в Columbine High School, Колорадо. Це була запланована атака двох учнів старшої школи, внаслідок якої 12 людей загинуло, 21 було поранено. Сайд дає детальний опис цього масового вбивства включаючи точний маршрут, який юнаки пройшли, захоплюючи школу і аж до вчинення їхнього самогубства.

1. Human Leather

Британський сайт який продає вироби із людської шкіри. Матеріал постачається від людей, які заповідають шкіру веб-сторінці ще до своєї смерті. Вони виробляють взуття, гаманці та сумки, проте ремені користуються найбільшою попитом. Від товарів цього стає не по собі та йдуть мурашки по шкірі.

Most Popular

Recent Comments