Четвер, 9 Грудня, 2021
додому Львів Городоцька вулиця у Львові регулярно потопає в смітті | Хто за це...

Городоцька вулиця у Львові регулярно потопає в смітті | Хто за це відповідає?

У Львові двір на Городоцькій, 213 А засипають сміттям. Про це на ФБ-сторінці Гарячої лінії міста Львова пише Юлія Тимко.

“Можна звертатися в ЛКП “Львівський ліхтар”, можна писати в Франківську адмінітрацію, можна писати в ждепартамент житлово-комунального господарства (Львівської міської ради), щоб допомогли вирішити цю проблему, але це Україна і спробуй спочатку довести, що це дійсно проблема: звалище 8 метрів від вікон житлового будинку.

1. Збудували 10-поверховий ЖК на Кравченко, 9 без власного сміттєвого майданчика. Дали дозвіл викидати у чужий двір на Городоцькій, 213 А. Змусити ЖК встановити власний майданчик ніхто на цілий Львів не уповноважений. Добре, що ЛКП було уповноважене, коли дозвіл на це давало.
2. Ліквідували смітник на Городоцькій, 219 та на Кондукторській, 9. Бачте, там вони були від заводу “Сільмаш”, а тепер що далі? Welcome в двір 213 А.
3. Двір Кравченко, 1 та Городоцька, 209? Welcome під вікна 213А.
4. Зараз здається будинок на Кравченка, 13. Знову під вікна 213 А? Може одразу нехай весь Франківський район закидає вікна цього будинку.

Дати вказівку двірникам прибрати, прийти вранці сфотографувати поки чисто, відписати, що все ОК. Це не вирішення проблеми.
Вирішення проблеми – це або перенести цей майданчик у інше місце, або розвантажити його, встановивши у вищезгаданих дворах власні контейнери”.

Під подано роз’яснення від РА Франківського району: (дослівно) “…відповідно до санітарних норм та правил утримання територій населених місць розташування вказаного контейнерного майданчика визначено у складі проектів будівництва житлових і громадських будівель та споруд, з врахуванням щільності забудови мікрорайону.

Якщо мешканці, зокрема будинку 213а на вул. Городоцькій (ОСББ), виявили бажання змінити місце розташування або розформування контейнерного майданчика, вони вправі визначити нові ділянки і звернутися у районну адміністрацію для надання адміністративної послуги щодо погодження розміщення вказаних елементів благоустрою. Для цього необхідно подати документи відповідно до додатку №14 рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 09.02.2018р N120 (через центр надання адміністративних послуг) для розгляду у встановленому порядку. Рішення приймає міжвідомча комісія, в склад якої входять представники структурних підрозділів Львівської міської ради. У РА повідомляють, що при виборі такої ділянки, для недопущення скарг та перенесення мешканцями контейнерів на попереднє місце, необхідно врахувати позицію (провести опитування) мешканців прилеглих будинків.

На даний час призупинено дію порядку проведення перевірки містобудівних умов при забудові будинків, яку проводить інспекція ДАБІ м. Львова, у зв’язку з її реорганізацією. Тому перевірити дотримання вимог проекту при проведенні благоустрою території будинків на вул. У.Кравченко, 8, 13 та вжити заходи до забудовників для приведення у відповідність в частині розміщення контейнерів на даний час інспекція та районна адміністрація немає законних підстав. Для отримання додаткової інформації з цього питання у РА рекомендують звернутися у інспекцію ДАБК у м. Львові ( вул. Угорська, 7а). Водночас у РА зазначають, що управителі вказаних будинків на вул. У. Кравченко уклали угоду з ТзОВ «Спецавтотранс», що обслуговує вказаний майданчик, тому порушень при користуванні ним мешканцями цих будинків немає.

ЛКП «Львівський ліхтар» повідомлено перевізника ТПВ щодо розгляду питання заміни контейнерів та можливості дворазового вивезення сміття щоденно для недопущення перенакопичення. Про подальше вирішення повідомимо до 04.08.2020″. Сміття вивозиться за графіком; контейнерний майданчик прибрано”.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://westnews.info/news/U-Lvovi-dvir-na-Gorodockij-213-A-regulyarno-zasipayut-smittyam.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments