Вівторок, 9 Серпня, 2022
додому Життя 15 Секс-фактів з історії, про які Вам точно не розповідали в школі!

15 Секс-фактів з історії, про які Вам точно не розповідали в школі!

1.Російська імператриця 18-го століття Катерина Велика та її наймані “скоботуни стоп”.

З метою принесення сексуального задоволення Катерина Велика та інші цариці наймали дівчат та євнухів для лоскотання ніг. Такі слуги також повинні були розповідати імператриці непристойні історії для створення відповідного настрою цариці до статевого акту з її чоловіком чи коханцем. така професія вважалась доволі престижною та була добре оплачувана.

2. Перші кільця для статевого члена зроблені з козлячих повік.

Такими кільцями користувались у 1200-их роках в Китаї. Вважалось, що козлячі повіки додають відчуттів у стимуляції члена. Та найдивнішим є те, що таке кільце можна і досі замовити через інтернет. Бррр…

3. Перші кам’яні фалоімітатори.

Цей стародавній кам’яний пеніс являється одним із найстаріших екземплярів симулятора чоловічих геніталій, зроблений в Німеччині і має 28000 років. Наступні версії ділдо обтягувались шкірою для пом’якшення та утеплення фалоімітатора. Вперше слово “ділдо” зустрічається у непристойній британській поемі часів епохи Відродження про популярність привезених з Італії ділдо.

4. Перші “свінг-вечірки” проводились ще у 1920-му році.

Багато дівчат родом із заможних сімей, які не визнавали батьківських суворих, стриманих моделей поведінки, відвідували спеціально організовані вечірки, де проводили час із хлопцями: цілувались, притулялись, мацались та запускали руки під одежу одне з одним, проте повноцінним сексом вони не займались.

5. Перша порнографія.

Склалось неправильне уявлення щодо того, що люди були доволі суворими у своїх сексуальних переконаннях 100 років тому, але ж насправді як тільки винайшли фотоапарат, почали робити такі фото і відсилати їх як листівки. Багато із них містили знімки “нестандартних” пар, наприклад лесбіянок. .

6. Вікторіанські лікарі мастурбували своїм пацієнткам.

“Істерія”, яка проявлялася у жінок була поширеною проблемою у Вікторіанську епоху. Лікарі використовували метод, який допомагав тимчасово позбавитись симптомів цієї хвороби- “тазовий масаж пальцем”, завдяки якому напад істерії припинявся.

7. Король Едвард VII проводив багато часу у французькому борделі.

Бордель називався “Le Chabanais” і був ексклюзивним у Парижі. У 1880-му році він був улюбленим місцем “Берті”- найстаршого сина королеви Вікторії, який пізніше став королем Едвардом VII. Він проводив у борделі так багато часу, що спеціально для нього був зроблений диван, котрий підтримував його вагу поки він “жарив” десятки куртизанок.

8. Ви могли придбати секс-довідник ще у 18-му столітті в Лондоні.

Проституція в столиці була легалізована, тому довідники випускались та оновлювались щороку для того, щоб кожен мужчина зміг знайти собі секс-партнерку яка б ідеально йому підходила. У таких книжках були вказані ціни, вік, зовнішність, параметри, опис та список послуг кожної з дівчат.

9. Скандальні секс-клуби

Cекс-клуби існують з 1700-го року, одним із найвідоміших був “Beggar’s Benison” у Шотландії. Члени цього клубу збирались для того щоб переглянути заборонені журнали та книжки типу “Fanny Hill” та зайнятись сексом із хтивими дівчатами. Кожен новий учасник клубу проходив обряд посвяти, на якій потрібно було мастурбувати у спеціальну посудину, а потім випити це із стакана, який мав форму пеніса.

10. Близько 300-го року нашої ери у Римі працювало понад 45 борделів.

Борделі були настільки популярними, що вони відкривались лише після обіду, адже якби вони відкривались зранку, то тоді б усі ходили туди, а не на роботу. Проституція була повністю легальною і усі чоловіки мокли вільно скористуватись такими послугами, був час, коли кількість робітників на місто досягла 32000. “Дорожні знаки” у вигляді пенісів вказували дорогу до найближчого борделю.

11. Римляни використовували спеціальні монети для плати за секс.

Щоб позбутись мовного бар’єру, який виникав у солдатів, що приїжджали з усієї імперії була введена спеціальна валюта, кожна монета мала свою ціну у відповідності до зображення на ній. Усе, що потрібно було тепер зробити солдатам- це вказати на дівчину і заплатити.

12. Стародавні римлянки використовували піт, зібраний із гладіаторів, як афродизіак.

Pимляни не користувались милом, вони мастили себе олією, для того, щоб потім можна було зібрати концентровані потом та гряззю масла за допомогою спеціального інструменту- стругіля. Багато римських аристократок купляли олію зняту з конкретних гладіаторів та використовували її як зволожувач та лубрикант.

13. У середньовічній Франції великою популярністю користувались поеми про секс.

До появи Pornhub люди розслаблялись слухаючи мандруючих музикантів, що співали комічні, непристойні пісні-історії, які називаються “Fabliaux”.

14. Середньовічні жінки повинні були обдурювати “тест на цнотливість”.

В Cередньовіччі жінки повинні були зберігати цноту до весілля, проте існував метод, який дозволяв “підробити” цнотливість. У одній книжці написано:”у день перед весіллям прикладіть п’явку до статевих губ, після того як вона відпаде у Вас потече трішки крові, після чого утвориться невеличка кірка на цьому місці. При статевому акті на наступний день “несправжня цнота” почне кровоточити і обдурить чоловіка.

15. Суди щодо імпотенції у Середньовічній Франції.

Існувало декілька способів якими жінка могла розвестись із своїм чоловіком у 1500-му році у Франції, одним із таких був такий, що потрібно було доказати, що чоловік не може “підняти його”. Такий тест проводився в суді: мужчина повинен був еякулювати на очах у судді, тим самим доказавши, що може займатись сексом із своєю дружиною.

Most Popular

Recent Comments