Вівторок, 21 Вересня, 2021
додому Їжа Галицькі митники вилучили 160 кг контрабандного шоколаду

Галицькі митники вилучили 160 кг контрабандного шоколаду

У середу, 22 квітня, у пункті пропуску «Краковець-Корчова» працівники Галицької митниці вилучили з легкового автомобіля понад 160 кг шоколаду. Шоколад великими шматками і без упаковок віз в Україну 35-річний мешканець Тернопільщини, який повертався з Польщі на автомобілі Daewoo Lanos.

Як повідомляє zaxid.net у пункті пропуску автомобіль прибув для митного контролю смугою «зелений коридор». Однак у працівників митниці виникла підозра про можливе переміщення прихованих від митного контролю товарів. Тому вирішили провести поглиблений огляд транспортного засобу в спеціально облаштованому місці. Там у салоні автомобіля та в його багажному відділенні митники серед особистих речей знайшли незадекларований товар – 161 кг шоколаду без упаковок, невідомого виробника та терміну придатності.

шоколадШоколад невідомого походження конфіскували (фото митниці)

Шоколад вилучили. За цим фактом стосовно одного з пасажирів складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України. Окрім конфіскації товару, чоловікові загрожує штраф у 1700 грн. Відповідно до законодавства, чоловік міг перевозити через кордон не більше 2 кг такого товару одного найменування та в упаковках.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://zaxid.net/na_kordoni_z_polshheyu_mitniki_konfiskuvali_v_meshkantsya_ternopilshhini_160_kg_shokoladu_n1501264

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments