Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Львівщина ФСБ спробувала завербувати львів'янина | Сміливе зізнання чоловіка

ФСБ спробувала завербувати львів’янина | Сміливе зізнання чоловіка

Контррозвідка СБУ вкотре виявила спробу завербувати громадянина України до неофіційної й секретної співпраці із спецслужбами РФ. За словами чоловіка, він повинен був збирати інформацію про бійців добровольчих батальйонів та інших військових, котрі раніше воювали на сході країни.

cholovik

Про це БАТЯR дізнався з повідомлення Служби безпеки України.

Співробітники спецслужби дізналися, що мешканець Львівщини довгий час працював з військовослужбовцями, котрі були важко поранені в зоні АТО/ООС, а саме займався їхньою реабілітацією. Але через важке фінансове становище, він упродовж п’яти років шукав підробіток в Росії, платно займався з дітьми інвалідами.

Коли чоловік хотів офіційно там працевлаштуватися і звернувся до міграційної служби, щоб подати всі відповідні документи. Його запросили на співбесіду із “співробітником міграційної служби”, котрий залякував і погрожував, щоб дізнатися якнайбільше інформації про наших військових, а пізніше прямо пропонував співпрацювати зі службами країни-агресора, задля шкоди нашої держави.

Але чоловік мужньо витримав цю співбесіду, та не надав жодної інформації, яка могла б нашкодити нашим військом чи країні. А після повернення відразу звернувся до УСБУ Львівщини та розповів про спробу вербування російськими спецслужбами.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Львів’янин напав на прикордонників з ножем | Батяр

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments