Субота, 18 Вересня, 2021
додому Львів Фінальний матч за Кубок України відбудеться у Львові

Фінальний матч за Кубок України відбудеться у Львові

Фінал Кубка Україну-2020 перенесли з Тернополя до Львова. Відповідне рішення прийняв сьогодні Виконком Української асоціації футболу (УАФ).

8 липня фінал Кубка відбудеться на «Львів Арені», а Тернопіль в знак поваги і подяки місту, який підготувався до фіналу, прийме фінал у себе в 2021 році, повідомляють в Управлінні фізичної культури та спорту ЛОДА . Пише dilo.net.ua

«Ми вимушено перенесли фінал Кубка України з Тернополя до Львова через непросту ситуацію з коронавірусом в місті Тернопіль”, – прокоментував перший віце-президент Української асоціації футболу (УАФ) Вадим Костюченко

Півфінали Кубка України будуть складатися з одного матчу, і пройдуть 17 і 24 червня на двох стадіонах, де буде діяти VAR: в Ужгороді та Маріуполі.

Матчі відбуватимуться  із дотримання вимог Міністерства охорони здоров’я із загальною кількістю учасників до 200 осіб та з дотриманням рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів, встановлених постановою Головного державного санітарного лікаря України № 27 від 26.05.2020.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://dilo.net.ua/sport/final-kubka-ukrayiny-z-futbolu-perenesly-do-lvova/

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments