П’ятниця, 21 Січня, 2022
додому Кіно Фанати Гаррі Поттера будуть отримувати гроші за перегляд кіно

Фанати Гаррі Поттера будуть отримувати гроші за перегляд кіно

Прихильники популярного фентезі фільму “Гаррі Поттера” зможуть отримати роботу мрії — переглядати серію фільмів про юного чарівника і отримувати за це гроші.

Шанувальники кіноепопеї про Гаррі Поттера отримають приблизно одну тисячу доларів, якщо переглянуть всі серії фільму, включаючи стрічку Фантастичні звірі. За даними ukrrain.com, учасники повинні вести в соціальних мережах онлайн-трансляцію, пише EDsmart.

Кіноконкурс ініціювала організація зі США — Edsmart. Зазначається, що кандидат повинен мати право роботи на території Америки, активно користуватися соцмережами і йому має виповнитися 18 років.

«Просто сядьте в своєму улюбленому місці для перегляду фільмів, подивіться кіно, завантажте і розмістіть його на своїй платформі в соціальних мережах або в прямому ефірі», — йдеться на сайті організатора.

поттер

За годину перегляду щасливчики отримуватимуть 41,5 долар (всього — одна тисяча доларів). А для того, щоб стати учасником кінопереглядів, організатори просять написати есе на 200 слів, в якому потрібно довести, саме ви гідні отримати роботу мрії.

Нагадаємо, нещодавно Джоан Роулінг запустила безкоштовний розважальний сайт для дітей – «Гаррі Поттер вдома».

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://ukrrain.com/fanatam_garri_pottera_teper_platitimut_za_pereglyad_ulyublenogo_fentezi.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments