Понеділок, 23 Травня, 2022
додому Львів Екскурсоводи та власники кав'ярень пропонують львів'янам цікаву акцію

Екскурсоводи та власники кав’ярень пропонують львів’янам цікаву акцію

У Львові на 30 травня готують акцію «Для своїх». Вона полягає у тому, щоб повернути місто до життя. Про це пише Твоє місто.

Акція буде поділена на 3 блоки, кожен наступний з яких буде давати бонуси. До акції можна долучатися по двоє. До прикладу, львів’яни замовляють екскурсію в одного з гідів, які сьогодні вже мають право проводити екскурсії з дотриманням спеціального протоколу. Пара слухає екскурсію, робить фото з гідом і закидує його у соцмережі.

Потім вони йдуть у будь-який музей просто неба, де на вході показують опубліковане фото, і це дає їм право за ціною одного квитка обом відвідати музей. В музеї учасники акції також повинні зробити фото і опублікувати його в соціальні мережі.

Після цього працівники музею дадуть їм перелік закладів харчування, де вони зможуть, показавши фотографію, випити дві кави за ціною однією, повідомили у міськраді.

акція

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: http://tvoemisto.tv/news/lvivski_ekskursovody_muzei_ta_kavyarni_gotuyut_dlya_lvivyan_aktsiyu_30_travnya_u_chomu_sut_109733.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments