Вівторок, 9 Серпня, 2022
додому Львів Джаз просто неба: львів’ян кличуть на концерт на пляжі

Джаз просто неба: львів’ян кличуть на концерт на пляжі

Осінь наближається швидкими темпами, тож варто заздалегідь подбати про феєричне закінчення літа. І ось гарна можливість – 30 серпня львів’ян кличуть на концерт на пляжі, родзинка вечора – музику можна буде послухати лежачи.

Про це повідомляє   Vgoroge.ua

Відтак, в ZuZu Beach Club, що на кільцевій дорозі (виїзд з вулиці Зеленої, на території комплексу «Отаман») на open-air майданчик пройде концерт «Jazz на пляжі» відбудеться 30 серпня на локації ZuZu Beach Club – open-air майданчик.

«Формат Jazz концерту на пляжі буде не звичним та новим, замість традиційної посадки на стілець або крісло Ви зможете розміститися на комфортному лежаку, щоб отримати максимальне задоволення від божественної музики. Ми вперше пробуємо формат лежачого концерту разом з Вами», – зазначають організатори.

Також на локації облаштували «Green zone» для тих, хто хоче прийти з каріматом або пледом, щоб послухати музику лежачи на траві в фестивальній атмосфері.

Коли приходити

Концерт «Jazz на пляжі» розпочнеться в неділю, 30 серпня, о 20:00 в ZuZu Beach Club (кільцева дорога, де виїзд з вулиці Зеленої, на території відпочинкового комплексу «Отаман»). Дійство триватиме до 23:00.

Квитки на концерт коштують від 100 до 150 гривень. Щоби придбати квиток чи забронювати місце, телефонуйте за номером телефону (097) 766 14 71.

Ігор
Ігор
Спостережливий житель культурної столиці, який охоче розповість про "катаклізми" буденного Львова. Все те, що відбувається точно не залишить Вас осторонь.

Most Popular

Recent Comments