Четвер, 20 Січня, 2022
додому Львів Двірцева площа у Львові готова до відкриття | Фото

Двірцева площа у Львові готова до відкриття | Фото

У Львові завершують реконструкцію другої частини площі Двірцевої з фонтаном та вуличними меблями. Фото площі згори опублікував заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий. Про це пише Твоє місто.

Фонтан із пішохідними місточками мав бути на третину більший, оскільки повинен був заходити на територію майбутнього підземного паркінгу. Втім, поки що площу відкриють у такому вигляді, оскільки реалізація підземного паркінгу затримується.

зупинки

Уздовж фонтана буде чотири пішохідні місточки, форсунки та освітлення. Другу частину фонтану обіцяють реалізувати після будівництва паркінгу. Для очікування таксі встановили окремий павільйон із накриттям.

фонтан

Нагадаємо, що площу Двірцеву почали реконструювати 1 березня торік. Другий етап реконструкції розпочали 22 березня: закрили автостанцію та перенесли її за двома локаціями. З 26 березня для проїзду закрили праву частину вулиці Чернівецької, а на лівій організували реверсний рух. У травні на площу перестали курсувати трамваї. Частину площі відкрили та запустили туди громадський транспорт 7 грудня.

Всі роботи із реконструкції площі мають бути завершені до кінця липня. Вартість робіт, які виконує ТзОВ «Онур Конструкціон», становить 165,5 млн гривень без урахування підземного паркінгу. Проєкт виготовили у ЛКП «Інститут просторового розвитку», за яким на площі вже розділили потоки громадського та приватного транспорту, частково облаштували велодоріжки, озеленення та перенесли зупинки громадського транспорту ближче до залізничного вокзалу.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: http://tvoemisto.tv/news/mayzhe_gotova_yak_vyglyadaie_onovlena_dvirtseva_foto_zgory_109768.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments