Вівторок, 24 Травня, 2022
додому Кримінал Два львівські ринки стали власністю доньки Григорія Козловського

Два львівські ринки стали власністю доньки Григорія Козловського

Донька бізнесмена і найбагатшого депутата Львівської міськради Григорія Козловського незаконно стала власницею двох львівських ринків, «Винниківського» та «Підзамче». Про це пише Діло.

Майно двох базарів компанія Софії Максимець отримала, перереєструвавши їх з комунальної власності у приватну. Справою вже зацікавились правоохоронці, а міськрада звернулась до Офісу протидії рейдерству Мін’юсту.

Про махінації довкола львівських ринків йдеться у розслідуванні «Наших грошей. Львів», опублікованому 26 травня.

Ринки «Винниківський» та «Підзамче» – комунальні і раніше були майном державного комунального підприємства «Екоплід». Обидва базари, які розташовані за адресами вулиця Солодова, 4 (або ж вул. Личаківська, 51) та вул. Хмельницького, 120 місто передало в оренду ТОВ “Дари Львівщини” до кінця липня 2021 року.

Основними власниками компанії «Дари Львівщини» до літа 2019 року були львів’яни Володимир Кожан та Наталія Щадило, їм ще належить ринок «Краківський».

Однак в липні минулого року єдиною власницею підприємства стала Софія Максимець, донька бізнесмена і депутата Львівської міськради від БПП (ЄС) Григорія Козловського.

Після зміни власників ринків їхнє майно перейшло з комунальної в приватну власність – про це свідчать записи в реєстрі нерухомості. При цьому компанія продовжувала платити оренду плату в міський бюджет Львова як за комунальне майно.

«Право власності Софія Максимець оформила через два місяці після купівлі ТОВ «Дари Львівщини». На її фірму реєстратори записали два окремих майнових комплекси та право постійного користування на земельні ділянки, на яких розташовано ринки», – йдеться у статті «Наших грошей. Львів».

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://dilo.net.ua/novyny/donka-kozlovskogo-stala-vlasnytseyu-dvoh-rynkiv/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments