Вівторок, 24 Травня, 2022
додому Львів Дорогу від церкви св. Анни до вул. Я. Мудрого планують відремонтувати до...

Дорогу від церкви св. Анни до вул. Я. Мудрого планують відремонтувати до кінця осені

У Львові завершили 1-ший етап ремонту дороги вул. Шевченка, облаштувавши кільцевий рух. А вже до кінця осені планують завершити відрізок від церкви св. Анни до вул. Ярослава Мудрого, а відтак, почати ремонт третьої ділянки — від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної.

Про це повідомляє GalInfo

акож пришвидшать проектування вул. Суботівської. Про це розповів мер Львова Андрій Садовий в ефірі радіо ʺЛьвівська хвиляʺ.

ʺПлани дуже амбітні. На кінець осені хочемо завершити ту частину, яку ми почали від церкви Анни до Ярослава Мудрого, і тоді залишається ще одна ділянка — від Ярослава Мудрого до Залізничної. А Залізничну ми зараз проектуємо до Городоцької – до Залізничного вокзалу. Це буде прекрасна розв’язка.

Також ми зараз пришвидшуємо роботи по проектуванню вулиці Суботівської, щоби люди, які живуть на Рясне-2, мали якісне сполучення з Левандівкою. Ну, і ще декілька варіантів продумаємо для того, щоб люди з Рясне-2 могли швидше добиратися в різні частини міста Львоваʺ, — розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

До слова, на вул. Шевченка планують зробити декілька питних фонтанчиків.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
Ігор
Ігор
Спостережливий житель культурної столиці, який охоче розповість про "катаклізми" буденного Львова. Все те, що відбувається точно не залишить Вас осторонь.

Most Popular

Recent Comments