Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги Допоки людина не зрозуміє...

Допоки людина не зрозуміє…

Поки людина не зрозуміє, хто вона, поки не збере всі свої втрачені частини в себе кохану, до тих пір вона не буде щасливою. Тому що все буде одноразовими спробами підігнати іншу людину під себе з очікуваннями, що цей інший заповнить діри від власних втрачених частин. Очікування одно Розчарування. Навіть, якщо якийсь час комфортно, то до визначення “своя” людина це ніякого відношення не має.

Хіба можна бути щасливим, по-справжньому щасливим, чи не відчуваючи себе повноцінним, тим самим перекладаючи відповідальність на іншого, що саме той не такий, не дає що потрібно, не думає, не робить, не відчуває як ти ?! Це прямий шлях не до щастя, а до ненависті за те, що той не знайшов себе в іншому і знову все не такі.

zemlya

Найголовніша, важлива, та сама, СВОЯ людина – це ти сам. Почавши з себе, зібравши всі свої частини, розумієш, що саме це, то, що потрібно. Зустрічаючи себе ти вже розмовляєш почуттями, а не розумом, що набагато цікавіше, ніж вишукувати себе в іншому за допомогою призми перекошеного сприйняття того ж розуму.

Коли найбажанішим стає своє власне суспільство, тоді настає час зустрічі з тим, де ви в підсумку навіть не одне ціле, а цілий всесвіт почуттів та щастя.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Умовні рівні самоусвідомлення

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments