Вівторок, 5 Липня, 2022
додому Розваги Для людини головне - це мати силу духу

Для людини головне – це мати силу духу

Справжня ВОЛЯ – це не егоїстичне прагнення, а здатність чинити опір всьому до чого не лежить ваш Дух і Душа.

Є люди, перебування поряд з якими руйнує тебе, це не означає, що вони – погані, це означає, що перебування поруч з ними тебе руйнує. Є люди, поруч з якими перебування зміцнює тебе і робить тебе сильнішим.

Це не означає, що вони – хороші, це означає, що перебування поруч з ними зміцнює тебе. Будь уважний до себе в той момент, коли ти спілкуєшся з іншими. І тобі стане ясно, хто є хто.

Уникай спілкуватися з першими й прагни до спілкування з другими.

Не сперечайся, у кожного своя правда і своя образа. Не навчай людей, як їм жити, що робити. Радьте, коли просять. Не вважайте себе найрозумнішим і порядним, краще ніж інші. Не намагайтеся бути прикладом іншим, шукайте приклад поблизу – в собі, щоб поводитися по совісті. Бідний не той, у кого мало, а той, кому завжди мало. Не хитруй з усього мати користь, а старайся самому бути корисним. Якщо ваше серце сповнене любов’ю, в ньому не буде місця страху.

З людьми будь добрий і уважний. У кожного з них, навіть порожнього, можна чого не будь навчитися. Не роби з людей собі ні ворогів, ні друзів. І тоді не отримаєш від них клопоту. Піднімаючись в гору, не бий ногами тих, кого обійдеш по шляху – ти їх ще зустрінеш, коли будеш спускатися.

Навчися бачити довкола все живе і радіти всьому – траві, деревам, птахам, тваринам, Землі, Небу. Вдивлявся в них добрими очима і з уважним серцем – і відкриються такі знання, які не знайдеш у книгах. І побачиш у них себе – живого та оновленого.

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Найкращий доказ мудрості

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments