Неділя, 17 Жовтня, 2021
додому Відео Діти зробили пісенний подарунок до Дня медика | “Ми дякуємо лікарям”

Діти зробили пісенний подарунок до Дня медика | “Ми дякуємо лікарям”

Зворушлива прем’єра від Творчої школи Павла Табакова – до Дня медика. Про це пише lviv1256.

“Ми дякуємо лікарям, що, ризикуючи життям, за тебе й за мене, в цей бій ідуть щодня!” – ці слова заспівали діти із Творчої школи Павла Табакова.

Це ті слова, які усі ми маємо повторювати і не тільки напередодні або у День медика. Лікарям потрібна наша підтримка щодня. Саме тому народилася ідея не просто записати пісню, а й зняти кліп для медиків.

“Ніхто не очікував, що зустріч артистів Творчої школи Павла Табакова з лікарями буде такою емоційною. Дітей просто попросили в кадрі заспівати, подякувати медикам і подарувати квіти, але щирість почуттів проявилася через обійми і сльози. І за кожною сльозою була своя історія. Найменша дівчинка Настя згадала про свою бабусю, яка два роки тому через інсульт не могла ані розмовляти, ані рухатися, і саме завдяки допомозі лікарів зараз має змогу говорити, сміятися і, нехай погано, але самостійно ходити та гратися з онукою. І таких вдячних батьків, дітей, онуків, бабусь та дідусів – мільйони!”, – повідомили автори.

«Ми дякуємо лікарям!». Приєднуйтеся до подяки і ви!

Автором зворушливої пісні-подяки є львівський композитор, музикант, співак Павло Табаков.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv 

На основі: http://lviv1256.com/news/my-diakuiemo-likariam-dity-zrobyly-pisennyy-podarunok-do-do-dnia-medyka

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments