Четвер, 20 Січня, 2022
додому Відео Деталі, які Ви упустили у Трейлері 6 Сезону «Гри Престолів»

Деталі, які Ви упустили у Трейлері 6 Сезону «Гри Престолів»

https://youtu.be/CuH3tJPiP-U

Канал HBO нарешті випустив новий повнометражний трейлер шостого сезону Гри Престолів, він сповнений екшену, романтики і насильства. І це тільки очевидні сцени. Але якщо ви придивитесь уважніше, ви побачите кілька невеличких деталей, які натякають на ще важливіші події. Ось погляньте на деякі дрібниці, які можуть привести до великої біди у ваших улюблених персонажів Гри Престолів…

І, звичайно, про деякі інтригуючі кадри зі всіх п’яти попередніх сезонів Гри Престолів читайте нижче…

Неда Старк повертається

Нед Старк повертається!

Трохи складнувато розібратися у всіх екшн сценах в новому трейлері, тим більше, що вони змінюються дуже швидко і ми там можемо побачити дуже багато різних персонажів. Але якщо ви придивитесь уважніше, ви побачите, що в деяких з них з’являється знайоме обличчя, це Нед Старк! Але це ж не Шон Бін. Скоріше, це спогади про так часто обговорювану, але ще не показану битву на Вежі Радості, щоб врятувати кохану сестру Неда Ліанну. Як ми це можемо знати? Члени королівської гвардії хизуються емблемою дракона Таргаріен на броні, так що ці битви повинні були відбутися давно.

привид живий

Привид живий! Хіба не так?

В кінці трейлера, Давос підняв меч над мертвим Джоном Сноу, мабуть, щоб впевнитись, що він не встане з мертвих подібно багатьом своїм загинувшим братам. Якщо ви зосереджені на Давосі і його великому мечі, можливо, Ви не помітите, хто ще знаходиться в кімнаті. Це вірний друг Джона – вовк Привид. Але чомусь, Привид не надто переймається, коли Давос дістав меч. Невже і Привид буде вбитим також? Чи є інше пояснення, що Привид так дивно реагує? Ми думаємо, що тут є якась інша історія.

битва

Бран переможе Короля Ночі! Чи не так?

Після відсутності у всьому п’ятому сезоні, Бран Старк повертається ближче до кінця трейлера. І він виглядає так само здивованим, як і всі ми коли він повертається і бачить, що Король Ночі стоїть прямо за ним! Цей погляд повний здивування, може попередити нас про те, що насправді відбувається. Ми б могли побитись об заклад, що Бран переживає ще одне зі своїх видінь, і, що Король Ночі може якось відчувати це, тому він прийшов, щоб зустрітись з ним. Проте, це менш імовірно. Ставимо ставку за Брана, звичайно.

Дені ув'язнена

Дені ув’язнена, але не надовго!

В кінці минулого сезону, Дені була самотньою і безсилою, коли стикнулась з невідомою Ордою Дотракійців. Судячи по трейлеру, вона стала їхнім в’язнем. Але також схоже на те, що вона не застряне з ними надовго. Не тільки однин з її драконів слідує за нею, але також вірний їй Джорах Мормонт. І, здається, вона також має секретну зброю. Цей маленький Тиріон прокрадається в темноті? Схоже на те, що він у ямі, де Дені ув’язнила своїх двох інших драконів. Ймовірно, він звільнить їх, щоб вони могли врятувати їхню Маму.

мелісандра

Мелісандра не зовсім слабка, як здається!

Мелісандра більшість часу у трейлері плаче та сумує, мабуть після того, як її коханий Станніс був вбитий в кінці минулого сезону. Але у нас таке відчуття, що вона все-таки набагато сильніша, ніж показано в трейлері. Чому? Цей швидкий проблиск в її очах як вона знімала одяг. Якщо є одна річ, яку ми вже вивчили із попередніх сезонів, це те, що Мелісандра використовує секс як частину її магічних ритуалів. Якщо вона роздягається, це, напевне, тому що в неї є якась темна справа і це принесе погані новини для тих, хто помилково списав її з рахунків.

гра престолів

Зі здичавілими ще не покінчено

Справи виглядали не дуже добре для Тормунда та інших здичавілих в кінці минулого сезону. Більшість з них були з’їдені білими ходоками у битві Hardhome, ті, що вижили і прийняли пропозицію Джона Сноу були, мабуть, зраджені, коли Джона убито. Але якщо ви очікуєте, що це означає кінець здичавілим, подумайте ще раз. Ті солдати з якими Тормунд і здичавілі борються в новому трейлері? Вони насправді частина армії Русе Болтона! Ми не можемо дочекатись, як здичавілі зруйнують Болтона та його сина.

санса і теон

Санса і Теон все ще живі та здорові

Останній раз коли ми бачили Теона та Сансу, вони стрибали зі стін Вінтерфелла, мабуть це був останній їх стрибок. Але, знаєте, не спішіть. Не тільки Санса жива і здорова в трейлері, але і Теон також, і, здається, він знову на стороні світла. Гаразд, це не просто маленька деталь (насправді досить таки велика), ми не могли її не згадати.

грейджой

Грейджої на передньому плані

Бран не був єдиним героєм, який зник у минулому сезоні. Ви, напевне, задумувались над тим, що ж сталося з рештою клану Грейджоїв і ви не могли знайти відповідь. У цьому трейлері ми багато раз бачимо Грейджоїв. Не тільки дядько Теона Еуро з’являється, але і багато інших героїв, яких ми не очікували побачити.

Джерело

 

Most Popular

Recent Comments