П’ятниця, 21 Січня, 2022
додому Новини Депутати наполягають на впровадженні безготівкової оплати транспорту

Депутати наполягають на впровадженні безготівкової оплати транспорту

Комітет ВРУ з питань цифрової трансформації підтримав законопроєкт щодо усунення перешкод для функціонування електронного квитка та стимулювання безготівкових методів оплати на транспорті. Про це повідомляє пресслужба парламенту. Про це пише Твоє місто.

Законопроєктом пропонується внести зміни до пункту 4 статті 9 Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» і дозволити не застосовувати РРО і розрахункові книжки під час оплати за проїзд на автомобільному та електричному транспорті в безготівковій формі з використанням електронних платіжних засобів.

Ідеться про оплату картками, мобільним гаманцем, через платіжний додаток тощо.

«Запровадження безготівкової форми оплати сприятиме зменшенню витрат перевізників на продаж паперових квитків і їх виготовлення», – ідеться в пояснювальній записці до законопроєкту.

Якщо не буде квитанцій та чеків, то контролювати перевізника, вважають у парламенті, можна буде через надходження на його банківський рахунок коштів від безконтактної оплати за проїзд.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: http://tvoemisto.tv/news/profilnyy_komitet_rady_pogodyv_zminy_do_zakonu_pro_bezgotivkovu_oplatu_v_transporti_109761.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments