Четвер, 9 Грудня, 2021
додому Кримінал Cуд звільнив сільського голову | Чоловік виписував собі премії

Cуд звільнив сільського голову | Чоловік виписував собі премії

Сколівський районний суд засудив до чотирьох років обмеження волі і звільнив з посади сільського голову села Гребенів у Сколівському районі, який сам собі виписував премії. Цю інформацію ZAXID.NET повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Слідство у справі сільського голови села Гребенів Ярослава Кожана тривало з 2017 року. Правоохоронці встановили, що Кожан видавав розпорядження про власне преміювання, не виносивши це питання на розгляд сільради. На усіх розпорядженнях стояли підписи Кожана та колишньої бухгалтерки сільради, а також печатка сільської ради.

Таким чином протягом 2014-2015 років Ярослав Кожан виписав собі премій на 35 тис. грн.

Депутатка сільради Гребенова Зоряна Галема розповіла ZAXID.NET, що звернення до поліції про виписування премій головою сільради ініціювали депутати. За її словами, через конфлікти всередині сільради, її робота фактично заблокована упродовж кількох років.

«Робота сільради заблокована, тільки приймається бюджет. Сміття майже ніколи не вивозиться, ніби курортна зона, а тоне у смітті. А він їздить на незадекларованій фурі, має незадекларовану нерухомість, на роботу практично не ходить», – заявила депутатка.

Суддя Сколівського райсуду Володимир Микитин визнав Кожана винним у підроблені офіційних документів і засудив його до чотирьох років обмеження волі, заборонивши протягом трьох років займати посади в державних органах та органах місцевого самоврядування.

Зазначимо, що на цей час вирок Сколівського районного суду ще не набрав законної сили, оскільки не минуло 30 днів після його проголошення. Ярослав Кожан ще може подати апеляцію на судовий вирок.

56-річний Ярослав Кожан очолює село Гребенів з 2010 року. Він неодноразово потрапляв у у корупційні скандали, зокрема, його звинувачували махінаціях під час будівництва дитсадка. У 2018 році Кожан напав на журналістку львівського телеканалу «ПравдаТут».

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://zaxid.net/sud_zvilniv_silskogo_golovu_na_lvivshhini_za_vipisuvannya_sobi_premiy_n1501855

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments