П’ятниця, 20 Травня, 2022
додому Новини Чи дійсно комарі переносять коронавірус? | Відповіді МОЗ

Чи дійсно комарі переносять коронавірус? | Відповіді МОЗ

Міністерстві охорони здоров’я України дало відповідь на поширене останнім часом питання, що виникає у населення у зв’язку з наближенням літа і появою комах.

Як повідомляє Український дощ, у міністерстві охорони здоров’я України прокоментували інформацію із соцмереж про те, ніби комарі здатні переносити новий коронавірус COVID-19.

“Фейки, міфи та чутки про коронавірус з’являються щодня, сіють у суспільстві паніку й сильно ускладнюють роботу медиків. У Мережі останнім часом поширюється міф, нібито комарі здатні переносити COVID-19. Коронавірус – це респіраторний вірус, він передається повітряно-крапельним шляхом, тобто внаслідок вдихання крапель, що виділяються з дихальних шляхів хворого, наприклад, при кашлі або чханні, а також крапель слини або виділень з носа”, – ідеться в Telegram-каналі “Коронавірус Інфо” МОЗ.чоловік

У міністерстві нагадали, “щоб захиститися від інфекції, необхідно триматися на відстані мінімум 2 метри від людей з кашлем або підвищеною температурою, а також дотримуватися правил гігієни рук та респіраторної гігієни”.

Що робить людей привабливими для комарів:ділянки укусів комарів

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://ukrrain.com/chi_perenosyat_komari_koronavirus_vidpovid_moz.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments