Середа, 6 Липня, 2022
додому Їжа Чудовий крик душі, коли з'ясувалося, що вся їжа - шкідлива

Чудовий крик душі, коли з’ясувалося, що вся їжа – шкідлива

Чудовий малюнок жіночої душі після прочитання всіх порад про правильне харчування. Так тонко і з гумором про здорове харчування ще ніхто не писав:

М’ясо їсти не можна. У нього колють всякі гормони для збільшення ваги, а навіщо мені гормони для збільшення ваги?

Рибу теж не можна. Вона накопичує. Не знаю що, але накопичує. Ще в неї колють гормони для збільшення фертильності. А у мене і свою нікуди дівати. Навіщо мені ще риб’яча?

Помідори не можна – вони пасльонові. Не знаю чому, але всі говорять, що шкідливо. Баклажани та перці теж. Фрукти і ягоди можна – в них цукор і діабет. Особливо не можна ввечері. За ніч весь вечірній цукор перетвориться в попу. А навіщо мені ще попа, у мене і своя є.

Картоплю не можна – там крохмаль. У рисі теж. Макарони теж не можна – там крохмаль і глютен. А глютен – це майбутній цукор, який майбутня попа.

maslo

Масло не можна – ні оливкове, ні вершкове, ні соняшникове. Це жир. А вершкове – ще і холестерин. Хліб не можна, там дріжджі. Пиво теж. Не знаю чому, але не можна, щоб дріжджі всередині тебе бродили. Яйця – жир і холестерин.

Молоко – жир і гормони для збільшення ваги, які вкололи в корову. І взагалі воно призначене для того, щоб теля швидше набирало вагу і ставало коровою. А я не хочу коровою.

Соки не можна – це те ж саме, що фрукти і ягоди, але без корисної клітковини.

У капусті – і звичайної, і кольоровий, і броколі – речовини, що перешкоджають засвоєнню йоду. А у міських мешканок і так погано з щитовидною. Погана щитовидна дає товсту попу.

Капусту не можна. У шпинаті – щавлева кислота, яка шкодить ниркам. Погані нирки – набряки – зайва вага. Ні-ні-ні, ніякого шпинату.

Огірки! Буду їсти огірки. Про огірки я не знаю нічого поганого.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Бути леді або джентльменом не всі можуть | Хоча різниця у дрібниці

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments