Четвер, 7 Липня, 2022
додому Розваги Чудова історія про успіх відомої у світі сім'ї

Чудова історія про успіх відомої у світі сім’ї

Чоловік навчив її фарбуватися, крутити стегнами, читати класику і поводитися в суспільстві. Їх любов обурювала всю Італію, але вони дозволили собі бути щасливими.

Понті сказав Софії, що вона дуже хороша і стала б кінозіркою; ось тільки схуднути, звичайно, треба, особливо в стегнах і ніс вкоротити. Софії було неприємно це чути: собі вона подобалася, і цього було досить. Сказала, що ні, нічого в собі переробляти вона не стане.

Після цих слів Понті нескінченно її заповажав: він звик, що дівчата готові на все, тільки б стати знаменитими. І відмовитися від думки зробити з Софії зірку вже не міг. Він відчував себе ювеліром, які придбали рідкісний, але неоціненний діамант.

Sofi y Ponti

Понті возився з Софією місяцями: вчив, як говорити без неаполітанського акценту, як фарбуватися і зачісуватися, щоб не бути схожою на смішну провінціалку, змушував читати класичну літературу і слухати класичну музику … Він навіть навчив її красиво ходити: ставив у два ряди письмові столи з відкритими ящиками, а Софі повинна була закривати їх, проходячи повз і хитаючи стегнами. Псевдонім Софі Лорен придумав теж він, і уклав для неї вигідні контракти.

Софі Лорен і Карло Понті прожили разом півстоліття – Понті не дожив до золотого весілля всього декілька місяців. Софі завжди говорила, що без чоловіка вона ніколи не стала б тієї, ким стала. І що цю любов їй подарував Бог.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Чудовий крик душі, коли з’ясувалося, що вся їжа – шкідлива

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments