Четвер, 20 Січня, 2022
додому Життя Чому у Львові не хочуть послабити карантин? | Критерії МОЗ

Чому у Львові не хочуть послабити карантин? | Критерії МОЗ

Львівщина – серед регіонів, де найбільша кількість випадків коронавірусної інфекції за добу.

Як повідомляє tvoemisto.tv вихід із карантину, який матиме поетапність у 10 днів, у регіонах залежатиме від трьох критеріїв. Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Враховуватимуться три критерії: захворювання за останні 7 днів на 100 тис населення, заповненість ліжок у лікарнях, яка не має перевищувати 50%, і кількість тестування у кожному регіоні, яка дає реальну картину», – наголосив Максим Степанов.

Якщо регіон відповідатиме визначеним критеріям, то зможе перейти на наступний етап 22 травня, тоді 1-го, 10-го і 21-го червня.

«В залежності від епідемічної ситуації і відповідності регіонів критеріям – послаблення відбудеться, або ні. Такий адаптивний карантин – це практика стримування розповсюдження коронавірусної інфекції», – уточнив міністр.

Водночас, як повідомила сьогодні заступниця міського голови Львова Галина Слічна, подальші послаблення карантинних обмежень, ймовірно, не стосуватимуться областей, де є значна кількість нововиявлених випадків захворювання на коронавірус.

Засідання уряду має відбутися в середу, 20 травня. Карантин планують послаблювати у частині дозволу на роботу готелів (окрім хостелів, без дії ресторанів в готеля), спортивних змагань без глядачів. Також планують дозволити роботу дошкільних навчальних закладів, відновити громадський транспорт.

«Є інформація, що ті області, де є на сьогоднішній день високі показники, то, можливо, там не буде дозволу на ці пом’якшення. Насправді ми потрапляємо в ту категорію, тому що, наприклад, сьогодні ми маємо другий результат серед усіх областей України за кількістю підтверджених ПЛР-тестів від загальної кількості проведених. Тобто ми маємо 32 підтверджених ПЛР-тести. Це 12%. За неділю ми мали фактично 24% – це 47 було підтверджених. Ми за показниками неділі фактично очолили антирейтинг за кількістю добових підтверджень», — наголосила Галина Слічна.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

Батяр у Instagram :point_right: @batyar.lviv

На основі: http://tvoemisto.tv/news/moz_nazvalo_kryterii_podalshogo_vyhodu_z_karantynu_lviv__pid_znakom_pytannya_109611.html

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments