Субота, 21 Травня, 2022
додому Життя Чому після 40-ка жінки набирають вагу?

Чому після 40-ка жінки набирають вагу?

Як повідомляє obozrevatel.com після 40 років багато жінок, навіть ті, хто раніше не стикався з зайвими кілограмами, починають стрімко набирати вагу.

Це відбувається через декілька факторів: змінюється гормональний фон, сповільнюється метаболізм і зникає мотивація підтримувати себе у формі, пише “Рамблер“.

Змінюється гормональний фон

Після 35 років естроген у жіночому організмі виробляється в менших кількостях, що згодом призводить до менопаузи і клімаксу. Недолік цього гормону негативним чином позначається на вазі: жиру в організмі стає більше, підвищується рівень глюкози та інсуліну.

Якщо, незважаючи на активні фізичні навантаження і збалансоване харчування, ви продовжуєте набирати вагу, необхідно звернутися до лікаря і перевірити щитовидну залозу. Можливо, причиною зайвих кілограмів є гормональний дисбаланс.

Повільний метаболізм

З віком метаболізм людини сповільнюється. Зокрема, після 40 років його ефективність може знизитися на 3,3%. Щоб запобігти цьому, слід частіше займатися спортом і дотримуватися здорового харчування.смачний десерт

Відсутність мотивації

Для багатьох жінок основним чинником набору ваги є психологічний. Відсутність підтримки близьких не сприяє схудненню, а навпаки, викликає стрес, який хочеться “заїсти” черговою шоколадкою або фаст-фудом.мотивацій жінка

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://www.obozrevatel.com/ukr/lady/diet/chomu-zhinki-pislya-40-rokiv-nabirayut-vagu-yak-tsogo-uniknuti.htm

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments