Вівторок, 26 Жовтня, 2021
додому Львів Чому пільговий проїзд у Львові потрібно відновлювати вже сьогодні?

Чому пільговий проїзд у Львові потрібно відновлювати вже сьогодні?

Право пільгового проїзду у місті мають 27 категорій громадян

У Львові вимагають відновити пільгові перевезення для всіх категорій пільговиків, які були призупинені з кінця березня ц.р.

Як пише “Четверта студія”, про це повідомляється на сторінці “За майбутнє – Львівщина” у ФБ.

Як зазначається у повідомленні, право пільгового проїзду у місті мають 27 категорій громадян. Серед них, зокрема, військовослужбовці, ветерани війни та служби у внутрішніх органах, інваліди війни, чорнобильці, інваліди усіх груп, діти шкільного віку та діти з багатодітних сімей.

“Вимагаємо відновити пільгові перевезення на Львівщині! Партія «За майбутнє» звертається до міського голови Львова з вимогою відновити пільгові перевезення у громадському транспорті міста для окремих категорій пільговиків. Як відомо, міська комісія з питань ТЕБ і НС скасувала на час карантину у комунальному транспорті Львова пільговий проїзд. Таке рішення вступило в силу 23 березня і триває досі. Водночас, з початку травня в місті та області почались певні послаблення карантину, відновлюється функціонування багатьох установ.

Право пільгового проїзду у місті мають 27 категорій громадян. Серед них, зокрема, військовослужбовці, ветерани війни та служби у внутрішніх органах, інваліди війни, чорнобильці, інваліди усіх груп, діти шкільного віку та діти з багатодітних сімей. Тобто мешканці міста, які регулярно користуються громадським транспортом у робочих та особистих цілях.

Зазначимо, що право на пільговий проїзд для них гарантується Законом України і його порушення тягне за собою відповідальність.

Відтак, звертаємось з пропозицією до міської влади відновити пільгове перевезення у громадському транспорті міста для вищевказаних категорій громадян. Також дати можливість пільгового проїзду для пенсіонерів з 11:00 до 16:00, щоб уникнути великого скупчення людей в години пік”, – зазначається у дописі..

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: https://4studio.com.ua/novyny/u-lvovi-vymagayut-vidnovyty-pilgovyj-proyizd-u-gromadskomu-transporti/

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments