Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги ЧОЛОВІЧА ТАЄМНИЦЯ

ЧОЛОВІЧА ТАЄМНИЦЯ

Милі й шановні жінки, хочу відкрити вам одну таємницю без таємниці: чоловіки – прямолінійні, прості, логічні й не багатозначні.

Чоловіків дратує гра в жіночі “догадайся”: “Вгадай, чому я на тебе образилася” і в такому дусі. Гра слів “ні = так”, “так = ні”, “може бути = так, але пізніше”, “пішов геть = обійми мене” – виводить чоловіків з чоловічого стану, і якщо вони в це провалюються – це змінює їх природу і в результаті ви отримуєте вже не тих чоловіків, які вам подобаються і необхідні.

Чоловіки дуже хочуть і раді зробити вас найщасливішими на світі лише тільки за ваші почуття й обійми, але не змушуйте здогадуватися, спілкуйтеся з чоловіками на їх мові. Просто скажіть. Від вас не убуде, а бажаний результат не змусить себе чекати. І хваліть навіть за дрібниці – це дуже мотивує.

khlopets

І ще, просто знайте: дуже мала частина чоловічого населення дійсно втрачає голову на сексі. В основному ми поруч з вами заради почуттів, обіймів і взаєморозуміння без слів, заради ваших очей… завадило ж на механічному сексі – або мають психічні відхилення, або знаходяться в стані гострого спермо токсикозу, але за великим рахунком – не вміють проявити себе з однією жінкою і шукають свій “кілограм щастя по граму” з багатьма.

Слідуйте простим правилом жіночності, два-три дні інтенсивної терапії – і якісний чоловік у вашому розпорядженні.

А просте правило жіночності – проявляти свої почуття, давати й ділитися ними з близькими.

Не закривайтеся, живіть за своєю природою і все буде чудово!

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Любов – це не обов’язково ставлення до певної людини

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments