Вівторок, 21 Вересня, 2021
додому Львів Через смерть пацієнтки львівським лікарям загрожує позбавлення волі

Через смерть пацієнтки львівським лікарям загрожує позбавлення волі

Львівські прокурори передали до суду справу щодо трьох лікарів, яких звинувачують у смерті пацієнта. Про це повідомляє пресслужба Прокуратури у Львівській області.
Про це повідомляє Дивись Info
Ідеться про двох завідуючих відділеннями та лікаря Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, які, за версією слідства, в період 06 – 28 червня 2017 не провели необхідні діагностичні заходи, встановили неправильний діагноз пацієнтці, не встановили та не ліквідували причину перитоніту (запалення очеревини).
Як наслідок нехтування лікарями своїх обов’язків та недостатнє обстеження хворої, було призначене неправильне лікування, жінці було проведено три операції, які не дали бажаного ефекту. Усе це, зрештою, призвело до смерті пацієнтки від перитоніту, заочеревинного абсцесу та некрозу сигмоподібної кишки.
«Так, дії медиків кваліфіковано за ч.1 ст.140 КК України (невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого)», – йдеться в повідомленні. На цей час досудове розслідування, яке здійснювалось слідчими поліції під процесуальним керівництвом Львівської місцевої прокуратури №2, завершено. Обвинувальний акт перебуває на розгляді у Шевченківському районному суді м. Львова.

В разі доведення провини, лікарям загрожує покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років або виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 2 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
Ігор
Ігор
Спостережливий житель культурної столиці, який охоче розповість про "катаклізми" буденного Львова. Все те, що відбувається точно не залишить Вас осторонь.

Most Popular

Recent Comments