Четвер, 7 Липня, 2022
додому Розваги Часто люди думають, що вони люблять

Часто люди думають, що вони люблять

Часто люди думають, що вони люблять, але насправді вони не люблять, і створюють лише гру в відносини, щось на зразок романтичного жертвопринесення. Чи не люблячі люди завжди прикриваються вимогою досконалості від інших, тому що у своїй глибині в собі сумніваються. У таких людей немає любові до себе.

Самоодержимість і зацикленість на собі для них важливіше природності, не осуд інших і віри в себе. Для таких людей турбота, повага, розуміння не існує, тому що їм нема чого дарувати, вони самі найбільше цього потребують.

Ніякої любові ви в собі не знайдете і не зможете любити, якщо немає надлишку любові до себе.

Для початку, як мінімум, потрібно стати для себе найкращим другом … пробачити й не засуджувати себе. Опікати себе, як люблячий батько.

Коли людина починає більше любити, ніж шукати та вимагати, вона стає зрілою. Тоді він розквітає. Квітучі люди такі красиві!

spokiyna lyudyna

У світі немає досконалих або ідеальних людей, але кожен з нас особливий і тому вже досконалий. Полюбивши свої особливості, людина перестає думати за що його люблять або можна полюбити. Випаровуються сумніви в тому, а вартий він цієї самої любові.

Тільки задумайтеся: чи може вас хтось полюбити, якщо ви самі себе не любите? Не шукайте каверзи в іншому, все є чи ні в вас самих. А вигадуючи причини, за які вас можна полюбити, так я от відразу скажу: ця причина – Любов. Люблять не за щось, люблять просто так.

Нереально постійно бути впевненим в комусь, але реально бути впевненим в собі. І тільки в цьому випадку людина набуває впевненості в усьому світі й, звичайно ж, Любов.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Прагнення до самотності – помилкове поняття, його немає.

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments