Вівторок, 24 Травня, 2022
додому Життя Будьте обережні | Українцям приходять "подарункові сертифікати на 1500 грн"

Будьте обережні | Українцям приходять “подарункові сертифікати на 1500 грн”

Як повідомляє obozrevatel.com українцям по всій країні приходять “подарункові сертифікати на 1500 грн” на покупки в ювелірних магазинах, яких не існує. Сертифікати надсилають післяплатою в відділення “Нової пошти”, однак щоб отримати “подарунок”, доведеться віддати 90-150 грн і сплатити поштові послуги.

Таким чином жертви шахрайської схеми повинні оплатити посилку і ще окремо заплатити за непотрібний пластик. Деталями нової схеми діляться українці на своїх сторінках в Facebook.

“На день народження мені прийшла посилка (конверт) на відділення “Нова Пошта” невідомо від кого і яку я не очікувала. У посилці вітальна листівка і подарунковий сертифікат на 1500 грн в ювелірний магазин. Дані відправника, звичайно, мені ні про що не говорять … Але в інтернеті знайшла інформацію, що це шахрайство. Магазину такого не існує”, – розповідає на своїй сторінці в соцмережі Анна.афера

Що цікаво, шахраї також мають базу даних з датами народження і адресами. Це дозволяє їм надсилати “подарункові сертифікати” своїм жертвам напередодні дня народження, що дозволяє “притупити” пильність жертви.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/fea/ukraintsi-stali-zhertvami-novoi-shahrajskoi-shemi-nadsilayut-podarunok-na-novu-poshtu.htm

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments