Четвер, 7 Липня, 2022
додому Львів ​​Pepsi втілив сучасний дух Львова у новому лімітованому дизайні - Батяр

​​Pepsi втілив сучасний дух Львова у новому лімітованому дизайні – Батяр

Бренд Pepsi створив нову лімітовану банку, яку присвятили одному з найгарніших міст України — Львову. Лімітована колекція стала втіленням того, що поєднує культовий напій та улюблене багатьма місто: довгу історію та відкритість до всього нового.

Pepsi —  про постійний рух, тренди, яскраві колаборації та неочікувані поєднання . Про стиль, який трансформується разом із тобою. Про тебе. Про твій дух.

Pepsi — це про сучасність та постійний розвиток!  То чому б  не створити круту колабу з найсамобутнішим містом в Україні, зі Львовом? Адже Львів цінує своє коріння, але відкритий до нових експериментів. Місто, де молодь вміє яскраво вриватися вночі на танцполі та наповнювати своє життя пригодами удень. Де свобода самовираження завжди на першому місці.

Усю свободу Pepsi та Львова ми втілили у новому лімітованому дизайні, який говорить тобі: «Забудь про обмеження. Рухайся лише у своєму напрямку. Вибирай те, що подобається. Розвивайся і розвивай, вдосконалюй свій стиль та смак. І головне — не зупиняйся дивувати себе та інших. Адже дух Львову в тобі, а Pepsi з тобою».

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: До кінця тижня Львів планує увімкнути опалення | Батяр

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments