Понеділок, 4 Липня, 2022
додому Розваги Бог - це твій внутрішній голос

Бог – це твій внутрішній голос

Тобі не потрібен ніякий інший священник, ти не потребуєш ні в чиїх рекомендаціях з приводу твого внутрішнього життя.

Ти повинен зробити лише одне – проникнути вглиб себе, щоб почути цей тихий внутрішній голос. Як тільки ти його почуєш, як тільки ти зрозумієш, як саме потрібно його слухати, все твоє життя зміниться. Тоді, щоб ти не робив, ти все будеш робити правильно.

Знання – це доброчесність. Але знання, про який він говорив, що не пізнання, а інтуїтивне прозріння, інтуїтивне знання. Це твердження є вкрай важливо: інтуїтивне знання є чеснотою. Доброчесність є інтуїтивне знання, і крапка. Бо людина, прислухається до потаємного центру своєї істоти, завжди доброчесна, вона просто не може бути іншою. Це неминуче. Прислухавшись до своєї суті, ти не зможеш протистояти їй, заперечувати їй, немає таких дурнів.

samousvidomlennya

Я не збираюся вчити тебе дисципліни, я хочу навчити тебе прислухатися до власного серця, вслухатися в центр своєї душі. Цю цнотливу картину, це справжня мораль. Але це повинно приходити з самого твого центру, це не може бути нав’язано ззовні.

Новини від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: Навчіться жити по-справжньому

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments