П’ятниця, 21 Січня, 2022
додому Життя Благодійна виставка «Зелене Євангеліє» в Митрополичих садах

Благодійна виставка «Зелене Євангеліє» в Митрополичих садах

Благодійна організація «Фундація Духовного Відродження» разом із  Шкільним Театром УКУ «На Симонових стовпах» організовує театральну виставу «Зелене Євангеліє». Пише tvoemisto.tv

Вистава пройде 27 та 28 червня із дотриманням умов карантину у Митрополичах садах у Львові. Початок о 20:00.

«Вистава за поезіями Богдана-Ігоря Антонича – це спроба відчуття і проявлення Благої вістки, як мережаного візерунку на сніжному тлі паперу. Це краса прозорості білого і чистого. Це подорож сокровенними тайнами творчості та кохання, коли Вічність так близького, що для доторку достатньо простягнути руку. Це пошук нових запитань і відповідей серед химерних віршів Антонича і барвистих лемківських співанок», – кажу організатори заходу.

оголошення

Актори вистави – Ольга Рибарук, Ірина Іванець, Соломія Гребеняк, Іванна Гребеняк, Катруся Кошлань, Наталія Більська, Віра Ганчар, Юлія Кизик, Софія Шимків, Діана Горбань.

Додамо, що подія триватиме 55 хвилин, а вартість – благодійна пожертва у 100 грн. Замовити квиток можна за телефоном: 067 67 90 207.

Новини від “Батяр” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/lvivbatyar
“Батяр” в Instagram :point_right: https://www.instagram.com/batyar.lviv

На основі: http://tvoemisto.tv/news/lvivyan_zaproshuyut_na_vystavu_u_mytropolychi_sady_110772.html

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments