Вівторок, 21 Вересня, 2021
додому Їжа Бар у проїзді Крива Липа у Львові закриють через порушення правил роботи

Бар у проїзді Крива Липа у Львові закриють через порушення правил роботи

У Львові міська комісія з питань ТЕБ і НС розгляне питання про закриття бару «Золотий колос» у проїзді Крива Липа. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомили у пресслужбі ЛМР.

У міськраді кажуть, що комісія розглядатиме усі скарги на порушення правил роботи під час карантину барами, кафе, ресторанами та іншими підприємцями. Та наразі таких скарг немає.

Про те, що у проїзді Крива Липа порушують правила роботи літників, повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, який оприлюднив відповідне фото.

бар

«Так, це саме той момент, коли ти два тижні спільно з рестораторами виписуєш, узгоджуєш, тестуєш, а потім затверджуєш правила. Частина кафе та ресторанів, щоб відкритись за новим протоколом безпеки, вклали чи не останні свої кошти, частина навіть не змогла відкритись в перший день, бо не встигають забезпечити всі заходи безпеки. А тут ввечері натрапляєш на таке фото», – прокоментував Андрій Москаленко.

Він додав, що правила прописані для того, аби гарантувати безпеку відвідувачам.

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments