Четвер, 7 Липня, 2022
додому Розваги Багато хто вважає інших людей дуже дивними, але це не ваша проблема!

Багато хто вважає інших людей дуже дивними, але це не ваша проблема!

Одне з властивостей “тієї самої зустрічі” – коли ваше життя стає краще, точніше слово “краще” і “добре” – тут не підходить, але сенс ви вловили … це коли зустріч так цінна, що ви перегризаєте всі свої слабкі місця і більше не можете брехати собі та іншим. У житті спеціальні зусилля не потрібні, якщо ти живеш своїм життям – все найкраще трапляється несподівано само собою.

Коли всі ваші бажання замикаються на одному партнері, на справжні стосунки, настає рівновага і спокій. А інакше … Інакше псевдоінтерес розуму і пристрасть штовхає вас на нові й нові пошуки, які можуть тривати до кінця життя, не приносячи ні радості, ні щастя. Час від часу добре зробити паузу у своєму прагненні до щастя і просто бути щасливим.

angel

А якщо ви залишаєтеся фальшивим в любові й вчинках, якщо ви брешете, намагаєтеся все контролювати, приховуючи, хто ви є насправді зі страху здатися “не таким” для іншого, якщо це перетворюється в боротьбу за свій прекрасний і незалежний спосіб життя, то це рано чи пізно стає важливіше близькості, єднання і любові, і як констатація факту – це не та зустріч.

Мудрий не той, хто довів що-небудь, а той, хто, знаючи істину, не став сперечатися. Людина цінна, коли її слова збігаються з її діями.

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: ПРИТЧА: ТИСЯЧА ЗАГАДОК

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments