Неділя, 29 Травня, 2022
додому Кіно Американська режисерка презентувала фільм про життя, кохання та війну в Україні

Американська режисерка презентувала фільм про життя, кохання та війну в Україні

Зворушливий фільм “Джулія Блу” (Julia Blue), режисером якого виступила американка українського походження Роксі Топорович, вийшов на стрім-сервісі Amazon Prime у США і Великобританії.

Про це повідомляється на сайті Українського Інституту Америки.

“Джулія Блу” – це перший американський незалежний художній фільм, знятий за участю українських акторів і знімальної групи. Дія фільму розгортається в період після Майдану 2014 року, коли на сході України почалася війна.

У центрі сюжетної лінії – зворушлива історія кохання між фотожурналісткою, волонтеркою із Західної України і військовим АТО зі Східної України з посттравматичним синдромом.

режисер

Сама Роксі Топорович прилетіла в Україну у 2014 році аби відвідати Майдан, і зрозуміла, що реальне життя в країні відрізняється від тієї, про яку їй розповідали.

Зйомки фільму проходили в Києві та одному з сіл Львівської області протягом 22 днів. Головні ролі у стрічці зіграли Поліна Снісаренко, Дмитро Ярошенко та Вікторія Копоть.

Батяр у Telegram:point_right: https://t.me/lvivbatyar

На основі: https://ukrrain.com/dzhuliya_blu-_amerikanska_rezhiserka_vipustila_film_pro_vijnu-_kohannya_ta_zhittya_u_suchasnij_ukraini.html

Христина Карп'юк
Христина Карп'юк
Мешканка культурної столиці України. Львів'янка, яка пишається своїм містом. Маю, що розказати та чим закохати Вас у старовинне та водночас надзвичайно модернове місто Лева.

Most Popular

Recent Comments