Вівторок, 24 Травня, 2022
додому Кіно 9 детективних серіалів, які притиснуть вас до дивана на всі вихідні

9 детективних серіалів, які притиснуть вас до дивана на всі вихідні

Пошук серіалів і фільмів – то ще випробування. Стільки всього вже знято, що очі розбігаються. Але ж хочеться, щоб картина була захоплива, і гарної якості, і з цікавими сюжетом. Нам здається, що детективні серіали ідеально відповідають всім критеріям. Адже саме в них кожна серія обривається на самому цікавому моменті так, що не продовжити дивитися просто неможливо.

БАТЯR знайшов кілька детективних серіалів, з якими холодні осінні вечори пролетять непомітно.

Третій день, 2020 року – даний час

Tretiy den

Коли людина біжить від минулого, може статися що завгодно. Сем у своїй гонитві виявляється на забутому британському острові, який неможливо відшукати на жодній карті. Місцеві жителі відрізані від світу, вони живуть за своїми правилами. Їх обряди здатні надати непоправне вплив на навколишніх. Сем потрапляє під їхній вплив, що відроджує в його спогадах пережиту травму. Хелен же в гонитві за відповідями на свої питання починає низку незворотних подій.

У головних ролях: Джуд Лоу і Наомі Харріс.

Джо, 2013

Dzho

Джо Сен-Клер – справжній вуличний хлопець, який отримав ім’я на честь вулиці, на якій народився. Зараз це допомагає йому відчувати психологію злочинців і розкривати справи в найбільш непривабливих куточках Парижа. Але Сен-Клер нерідко відчуває труднощі, адже йому доводиться бути не тільки професійним агентом, але і хорошим батьком для своєї дочки Адель.

У головних ролях: Жан Рено, Джилл Хеннессі, Том Остін.

Гра в брехню, 2011-2013

Hra v brekhnyu

Історія близнят Еми і Саттон, яких розділили при народженні. Емма потрапила в саму звичайну родину, а Саттон – в багату. Одного разу зустрівшись, дівчата вирішують помінятися місцями: Емма повинна прикидатися Саттон, поки та намагається знайти інформацію про їх біологічних батьків. Але щось йде не так, і тепер Еммі треба прийняти важливе рішення.

У головних ролях: Олександра Чанда, Енді Баклі, Еллі Гонін.

Будинок на околиці, 2011

Budynok na okolytsi

Серіал знайомить з життям 3 різних сімей з 3 різних епох: одна жила в будинку в 1960-х, інша – в 1980-х, а третя живе там зараз. І все б нічого, якби члени цих сімей не були зв’язані один з одним привидом однієї маленької дівчинки.

У головних ролях: Алекс Кінгстон, Дін Ендрюс, Шеллі Конн.

Меморіст, 2020

Memorist

Дон Бек в студентські роки виявив у себе здатність читати думки інших людей. Молода людина вирішила максимально корисно використовувати свої можливості, тому став детективом. Разом зі своєю напарницею Хан З Мі він намагається розкрити всі злочини, з якими стикається.

У головних ролях: Ю Син-хо, Лі Се-ен, Чо Сон-ха.

Острів, 2010-2011

Ostriv

У ХХ столітті на острів Спиналонга приїжджали доживати свої дні люди з проказою. Попри його похмурість, місцеві жителі знаходили в собі здатність вірити, дружити і любити. Бере за душу музику ми спостерігаємо за долями людей. Час дії – з 1939 року по наші дні. Серіал заснований на реальних подіях і є екранізацією книги «Острів» Вікторії Хислоп.

У головних ролях: Стеліос Майнас, Євгенія Дімітропулу, Ольга Дамані.

Гирі / Хадзієв, 2019

Hyri Khadziyev

Історія об’єднує Лондон, Токіо та 2 братів – Кендзо і Юто, які перестали спілкуватися. У Лондоні вбивають племінника глави клану якудза, а підозрюваним відразу стає Юто, тому що він колись вкрав зброю, яким було завдано смертельного удару. З Токіо до Лондона відправляють Кендзо, щоб якомога швидше провести розслідування.

У головних ролях: Такехіро Хіра, Келлі Макдональд, Уоске Кубодзука.

Лютер, 2010-2019

Lyuter

Джон Лютер працює старшим інспектором у відділі важких і серійних злочинів. Колеги вважають, що йому немає рівних у всій британській поліції. А все тому, що Лютер вміє мислити як злочинець, вміє поставити себе на місце злочинця, вміє бути злочинцем. Але при всьому при цьому він дуже меланхолійна людина.

У головних ролях: Ідріс Ельба, Дермот Краулі, Майкл Смайлі.

Блакитна кров 2010 – даний час

Blakytna krov

Головні герої серіалу – члени однієї сім’ї, в якій кожен пов’язаний з поліцією Нью-Йорка. Молодший Джеймі після навчання на юридичному факультеті Гарварда вирішує залишити адвокатську практику і продовжити сімейну традицію. І одного разу молодій людині пропонують зайнятися внутрішнім розслідуванням, про який не знає ніхто з членів його сім’ї.

У головних ролях: Донні Уолберг, Бріджит Мойнахан, Уілл Естес.

Який із серіалів ви готові подивитися в найближчі вихідні?

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: 10 кращих сімейних фільмів 2019-2020 років | Вони зачеплять глядача будь-якого віку

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments