Четвер, 7 Липня, 2022
додому Відео 6 захопливих християнських мультиків про суть Різдва

6 захопливих християнських мультиків про суть Різдва

Мультики про Різдво – це щось казкове, красиве і цікаве, то, що обов’язково приверне увагу ваших дітей. Інша справа чому вони вчать. Зараз величезний вибір мультиплікаційних фільмів, що мають в назві слово «Різдво», але нічого спільного з ним не мають, тому на вибір відповідного відео іноді йде багато часу. Щоб допомогти вам з цим, ми підібрали 7 барвистих мультиків про суть Різдва.

  • 1. Пісня ангела

Маленький хлопчик хоче дізнатися, яким було перше Різдво. Іграшковий ангел на верхівці його різдвяної ялинки несподівано оживає! Кілька хвилин по тому герой виявляється в Віфлеємі і стає свідком найбільшої історії в світі – історії народження Ісуса!

Pisnya anhela

  • 2. Різдвяна зірка

Світла анімаційна казка, натхненна сторінкою з історії Різдва, повідає про молодого ослику Бо, овечки Рут і їх незвичайних друзів-тварин, які відправляються в подорож слідом за Вифлеємської зіркою.

Rizdvyana zirka

  • 3. Червоні чобітки на Різдво

На носі Різдво. Жителі Фріденсдорфа готуються до свята, в тому числі й маленька, примхлива Аделаїда з батьком. І лише швець Ганс не чекає Різдва. Для нього Різдво – це жебрацтво, він не розуміє того, що люди дарують один одному подарунки, готують різдвяну вечерю. Ганс поводиться грубо з навколишніми. Вночі, коли Ганс спав, його відвідав ангел і сказав, що дасть йому особливий подарунок.

Chervoni chobitky na Rizdvo

  • 4. “Різдво Ермі”

Ермі та його друзі готуються відзначати Різдво. Вони прикрашають ялинку, готують подарунки та розіграші. Друзі вирішують перевиховати гидких тарганів, щоб ті не зіпсували веселе свято.

Rizdvo Ermi

  • 5. Найкращий подарунок

Вемміксвіль готується до Дня Майстра, до свята Різдва. Кожен зайнятий своєю справою. Ганс випікає шоколадно-вишневий торт стрюфелямі. Віолетта робить останні штрихи до святкового букета. Люсія готує святковий концерт.

І тільки Панчінелло засмучений, у нього немає нічого, що могло б зрівнятися з неймовірними подарунками його друзів.

Naykrashchyy podarunok

  • 6. Різдвяний скарб Міхея

Бідного гончара змушують платити данину Риму, але платити йому нічим. Коли в черговий раз сотник приїжджає за грошима, він і інші римляни вирішують гарненько провчити бідолаху. Однак, коли вони починають бити старого, за його бере його зовсім ще юний син Михей.

Rizdvyanyy skarb Mikheya

Більше цікавого від “Батяр” в Facebook та Instagram. Підписуйтесь!

Читайте також: «Ідіть вчасно …» | Цінуйте своє життя

Пан Василь
Пан Василь
Активний новинач зі Львова. Галичанин, натхненний старовинним містом Лева. Живу за трьома принципами: знати, любити, і жартувати.

Most Popular

Recent Comments